Степан Кубів підписав угоди з ЄС про надання Україні фінансової допомоги

10 июля 2019 10:33 470 0 Политика
Степан Кубів підписав угоди з ЄС про надання Україні фінансової допомоги
 
Степан Кубів підписав чотири угоди з ЄС про надання Україні 86,9 млн євро фінансової допомоги. Про це повідомляє Урядовий портал
 
8 липня у рамках ХХІ Саміту "Україна-ЄС" у м. Києві Перший віце-прем‘єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів підписав чотири угоди з ЄС для залучення фінансування на загальну суму 86,9 млн євро.
 
Так, згідно з Угодою про фінансування заходу «Програма технічного співробітництва 2019 року», Україна отримає фінансову допомогу у сумі 44 млн євро, яка буде спрямована на продовження ключових реформ в Україні, зокрема, спрощення торгівлі, сприяння економічному розвитку, покращення інвестиційного клімату, а також вдосконалення законодавства у сфері державних закупівель.
 
Згідно з іншою Угодою у рамках програми “Підтримка ЄС для Сходу України” ЄС надасть додаткову допомогу в розмірі 10 млн євро, які будуть спрямовані на відновлення економіки Луганської та Донецької областей, а також підтримку розвитку Запорізької області. Загальний кошторис проекту становить 60 млн євро.
 
Також Україна отримає 10 млн євро згідно з Угодою “Про підтримку громадянського суспільства та культури”. Кошти будуть спрямовані на розвиток українських закладів культури, залучення громадськості до участі у загальному процесі реформування країни та інше.
 
Відповідно до Угоди про фінансування заходу «Антикорупційної ініціативи – фаза ІІ», Україна отримає 22,9 млн євро для проведення заходів з посилення незалежності та ефективності антикорупційних установ, покращення управління та прозорості на місцевому рівні і, як наслідок, зменшення рівня корупції в Україні на національному та місцевому рівнях.
 
 
Читайте також: Володимир Духно: «Продаж землі в Україні не на часі»
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий