Кропивницький пологовий будинок претендує на здобуття гранту

5 июля 2019 14:18 719 0 Медицина
Кропивницький пологовий будинок претендує на здобуття гранту
 
Сьогодні, 05 липня, міський пологовий будинок відвідала координаторка програми "Кусаноне" посольства Японії в Україні Анна Бушма. Візит присвячений вивченню стану обладнання у медичному закладі, оскільки керівництво пологового будинку подало заявку на отримання грантової допомоги по проектах людської безпеки програми «Кусаноне». Про це повідомляє сайт Міської ради Кропивницького.
 
За словами координаторки, в Україні програма “Кусаноне” почала діяти з 2002 року. Це запропонована Урядом Японії програма фінансової допомоги для проектів розвитку і призначається для задоволення різноманітних потреб країн, що перебувають у стані розвитку. За програмою безвідплатна фінансова допомога надається неурядовим організаціям, лікарням, початковим школам, науково-дослідним інститутам та іншим неприбутковим організаціям з метою надання допомоги задля здійснення проектів розвитку цих організацій. 
 
- Заявки на участь приймаються протягом року до 31 березня, у квітні-травні ми їх вивчаємо і відбираємо на огляд. Цього року ми отримали близько 500 заявок, з них відібрали 50, які тепер вивчаємо на місцях. Серед відібраних і пологовий будинок у Кропивницькому, - зазначила Анна Бушма. - Далі відібрані заявки ми передаємо у посольство Японії в Україні, де на другому етапі дипломати разом із послом відберуть проекти, які будуть подаватись для розгляду і визначення переможців у Токіо.
 
Кропивницький пологовий будинок подав заявку на отримання грантової допомоги для закупівлі двох фетальних моніторів-кардіотокографів та апарату для тривалої вентиляції легень у вагітних та породіль з важкими гестозами. Вартість даного проекту складає 2 млн 300 тис. грн.
 
За інформацією координаторки програми, результати другого етапу будуть відомі вже за три-чотири тижні, а переможців визначать до кінця поточного року.
 
Читайте також: На Кіровоградщині дитині потрібна допомога
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий