Безробітним Кіровоградщини пропонують безкоштовно здобути професію коваля

13 июня 2019 16:44 3033 0 Экономика
Безробітним Кіровоградщини пропонують безкоштовно здобути  професію коваля
 
Ручна ковка – найпоширеніший спосіб художньої обробки металу. Навіть у наш час високих технологій важко вигадати щось гарніше та надійніше, а ніж ковані решітки, огорожі, сходи... Основними інструментами для ручного кування завжди були і є – молот та кувалда. На сьогодні популярність кованих виробів інтенсивно зростає. Якщо у Вас є бажання навчитися термічно та механічно обробляти метал – у вас є шанс.
 
19 червня поточного року на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочнеться навчання безробітних громадян за професією «Коваль ручного кування». Курс навчання триватиме 6,1 міс.
 
Варто зазначити, що після закінчення навчання та отримання відповідного свідоцтва, значно розширюються можливості випускників щодо працевлаштування, оскільки підвищується їхня конкурентоспроможність на ринку праці, а кваліфікаційні якості – в більшій мірі відповідають вимогам роботодавця.
 
Умовами до направлення на навчання є:
  • повна загальна середня або професійно-технічна освіта;
  • повноліття (не менше 18 років);
  • медична довідка з допуском до професії.
 
Якщо вас зацікавила інформація, за більш детальною інформацією про професію звертайтеся до базових центрів зайнятості Кіровоградщини.
 
Відділ організації профнавчання
Кіровоградського обласного центру зайнятості
 
Нагадаємо: Роботодавці Кіровоградщини потребують бухгалтерів
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий