У Кропивницькому переселенець погрожує працівникам готелю, в якому живе (ФОТО, ВІДЕО)

12 июня 2019 13:16 1212 0 Происшествия
 
До редакції сайту "Утренний город" звернувся голова правління готелю "Турист" Олександр Гуйван. 
 
Директор повідомив, що минулого місяця переселенець, який проживає у цьому готелі, пограбував підвальне приміщення. Цим чоловік завдав збитків готелю на 15 тисяч гривень.
 
- Улітку 2014 року ми погодилися приймати по програмі переселенців. Їх тоді було дуже багато. Згодом ситуація стабілізувалася й багато хто знайшов собі інше місце проживання. Зараз із переселенців у нас залишилася сім'я з трьох людей: жінка, прийомна дитина та її співмешкець Павло, раніше судимий. Сім'я дуже скандальна: часто випивають, сваряться з іншими мешканцями готелю. На них вже неодноразово скаржилися інші мешканці готелю, - розповідає Олександр Гуйван.
 
Як нам повідомили, близько місяця тому у готелі сталася крадіжка: із підвалу викрали інструменти на 15 тисяч гривень. 
 
- У поліції є лист із ломбарду, в який в той же період принесли наші інструменти з номерами. Ці речі були здані на прізвище цього Павла, - розповідає далі пан Олександр.
 
 
У поліції порушили кримінальну справу, а 10 червня чоловікові було оголошено підозру та обрано запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд. 
 
- Учора цей Павло знову напився та розбив скло в адміністратора. Він погрожував працівникам і кричав, що це не він пограбував. Ми викликали поліцію та "швидку", адже він поранив себе, - розповідає Олександр Гуйван.
 
Поліція факт нападу зафіксувала й поїхала. Чоловік і досі перебуває у готелі. Проте директор вже підготував документи, щоб розірвати з цією сім'єю договір на проживання. Як він сам говорить, раніше цього не зробили, бо шкода було дитини, що з ними проживала.
 
Аліна Кулик
 
 
Нагадаємо: Мешканця Кропивницького завербували представники ДНР
 
 
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий