Міський голова назвав проблеми одного з мікрорайонів Кропивницького неіснуючими

11 июня 2019 14:14 884 0 Общество
Міський голова назвав проблеми одного з мікрорайонів Кропивницького неіснуючими
 
На сьогоднішньому засіданні міської ради Кропивницького депутат від ВО «Свобода» Сергій Капітонов звернувся до присутніх з проханням підтримати його депутатський запит. Він стосувався відновлення вулиці Селище Миру.
 
- До мене звернулися мешканці цього мікрорайону. До них не може заїхати ні «швидка», ні пожежна машина, не кажучи вже про Екостайл та інші служби. По вулицях також відсутнє освітлення. Я прошу підтримати виїзд депутатської комісії з ЖКГ спільно з профільним заступником і керівником управління ЖКГ на місце цього мікрорайону. Хай вони подивляться своїми очима на цей мікрорайон та розроблять перспективний план як покращити ситуацію, що склалася для цих людей, - говорить Сергій Капітонов.
 
У свою чергу міський голова Андрій Райкович відповів, що депутат заводить розмову про неіснуючу проблему.
 
- У місті є вулиці, які крок за кроком ремонтуються та освітлюються. Один із проектів є саме ремонт вулиці Василя Нікітіна. Що комісія буде там бачити? Є червона лінія, є межа будинків, газонів і є восьмиметрова дорога, яка підлягає асфальтуванню, - говорить Андрій Райкович.
 
Після цього присутні не підтримали депутатський запит Сергія Капітонова.
 
- Андрію Павловичу, ви щойно ввели в оману депутатський корпус. Мій запит взагалі не стосувався вулиці Василя Нікітіна. Він стосувався селища Миру. Там жодна екстрена служба проїхати не може, бо немає дороги. До чого тут ця вулиця? – обурився Сергій Капітонов.
 
Міський голова сказав декілька незрозумілих речень і перейшов до іншого питання.
 
Як прокоментував таке голосування депутат Сергій Капітонов:
 
- Андрію Павловичу не цікаві жіттєві проблеми мешканців нашого міста. Депутатам, які не підтримали запит,  байдуже, чи приїде "швидка допомога" до тяжкохворої людини, чи змиють дощові води комусь будинок і сім'я залишиться без даху, чи є хоч якесь освітлення на вулиці.
 
Аліна Кулик
 
Нагадаємо: Націоналістка Олена Капітонова набула повноважень депутата у міській раді
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий