У Кропивницькому атовець відкрив унікальну міні-кав’ярню

11 июня 2019 13:12 3062 0 Экономика
У Кропивницькому атовець відкрив унікальну міні-кав’ярню
 
Започаткування власної справи дає змогу не лише фінансово забезпечувати власне життя, а й здійснити свої задуми та мрії. Допомога охочим безробітним громадянам, у т. ч. з числа демобілізованих військовослужбовців, започаткувати власний бізнес є одним із першочергових завдань у роботі центрів зайнятості.
 
На початку 2019 року до Новомиргородської районної філії обласного центру зайнятості за допомогою у працевлаштуванні звернувся 24-річний Віталій Мартишевський, учасник АТО/ООС. Чоловік не мав професійного досвіду, окрім проходження військової служби за контрактом.
 
Взявши участь у засіданні клубу для молоді та відвідавши семінар «Як розпочати свій бізнес», Віталій пройшов профдіагностичне тестування та визначив для себе шлях професійної адаптації – започаткування власну справу.
 
Порадившись з родиною, вирішив спробувати. І вже у травні поточного на засіданні комісії по підприємницькій діяльності був представлений цікавий бізнес-план щодо створення міні-кав’ярні «Чао-Какао» у Кропивницькому.
 
- Концепція кав'ярні «Чао-Какао» представляється в такому вигляді, коли відвідувачеві пропонують кілька сортів кави та кондитерські вироби на вибір. Наші напої високої якості і зварені за оригінальною рецептурою. Найважливішою перевагою «Чао-Какао» над іншими схожими бізнес-проектами є унікальна, серед кав’ярень міста, послуга доставки кави в офіс, – розповів під час захисту бізнес-плану В. Мартишевський.
 
Сьогодні ця затишна міні-кав’ярня вже гостинно приймає своїх перших відвідувачів за адресою вулиці Євгена Чикаленка, 7 (Бізнес-центр «Ельворті», 1 поверх), а молодий підприємець має амбітні плани щодо відкриття мережі аналогічних закладів у інших районах міста.
 
Вікторія Удовіцька, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг
Новомиргородської районної філії обласного центру зайнятості
 
Нагадаємо: Топ-10 зарплат Кіровоградщини: кому роботодавці готові платити найбільше?
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий