ЦВК зареєструвала вже 43 кандидата-самовисуванця у народні депутати України

7 июня 2019 13:42 672 0 Политика
ЦВК зареєструвала вже 43 кандидата-самовисуванця у народні депутати України
 
6 червня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провела Голова Комісії Тетяна Сліпачук.
 
Комісія внесла зміни до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року, утворених відповідно до постанови ЦВК від 31 травня 2019 року № 919.
 
Окрім того, до Комісії надійшли заяви громадян України про самовисування разом з іншими документами для реєстрації їх кандидатами у народні депутати України в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.
 
Розглянувши зазначені документи та встановивши їх відповідність вимогам закону, Комісія зареєструвала 8 кандидатів у народні депутати України, які балотуються в ОВО у порядку самовисування, а саме: Кравченка А.Ю. – в ОВО № 27, Єфіменка Ф.Є. – в ОВО № 59, Вірастюка Р.Я. – в ОВО № 84,  Даниліва І.І. – в ОВО № 86, Дубневича Я.В. – в ОВО № 120, Фурсіна І.Г. – в ОВО № 138, Пєтушкова А.О. – в ОВО № 144, Сандула С.М. – в ОВО № 184.
 
Таким чином, станом на 6 червня Комісія зареєструвала 43 кандидатів у народні депутати України, які балотуються в ОВО у порядку самовисування.
 
Також ЦВК зареєструвала довірених осіб деяких кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих в одномандатних виборчих округах.
 
Комісія внесла зміни до Порядку передачі дільничним виборчим комісіям закордонних виборчих дільниць виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України, встановленого постановою ЦВК від 20 вересня 2012 року № 1003.
 
Розглянувши відповідне подання Новоайдарської районної державної адміністрації Луганської області, Комісія тимчасово закрила спеціальну виборчу дільницю № 440509, утворену на постійній основі постановою ЦВК від 12 квітня 2012 року № 66, до 21 травня 2020 року.
 
Окрім того Комісія затвердила Порядок використання окружними виборчими комісіями з виборів народних депутатів України інформаційно-аналітичної системи "Вибори народних депутатів України" Єдиної інформаційно-аналітичної системи "Вибори".
 
Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії
 
Нагадаємо: «Рада Експертів» офіційно спостерігатиме за позачерговими виборами народних депутатів
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий