Центри професійно-технічної освіти запрошують на навчання за професією «Оператор котельні»

6 июня 2019 15:21 2468 0 Экономика
Центри професійно-технічної освіти  запрошують на навчання за професією «Оператор котельні»
 
Оператор котельні – професія широко розповсюджена та затребувана при експлуатації опалювальних систем. 
Такі фахівці користуються величезним попитом на ринку праці. Ймовірність працевлаштування за професією оператор котельні досить висока. У переважній більшості ці фахівці без особливих ускладнень знаходять роботу на будівництві, житлово-експлуатаційних конторах, а також на кожному великому підприємстві та в установі.
 
10 червня поточного року на базі Львівського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості стартує навчання за професією «Оператор котельні». Курс навчання триватиме 3,5 місяці. 
 
Освіту за цією спеціальністю можна отримати також на базі Сумського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Навчання розпочнеться 13 червня поточного року, курс навчання триватиме 4 місяці.  
 
Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонує безробітним пройти навчання за професією «Оператор котельні». Навчання розпочнеться 18 червня поточного року, курс навчання триватиме 4,5 місяців.  
 
З 21 червня поточного року, на базі Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості стартує навчання за професією «Оператор котельні». Курс навчання триватиме 4 місяці.  
 
Умовами до направлення на навчання є:
  • повна загальна середня або професійно-технічна освіта;
  • повноліття (не менше 18 років);
  • медична довідка з допуском до професії.
Якщо вас зацікавила інформація, за більш детальною інформацією про професію звертайтеся до центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.
 
Відділ організації профнавчання
Кіровоградського обласного центру зайнятості
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий