«Рада Експертів» офіційно спостерігатиме за позачерговими виборами народних депутатів

6 июня 2019 13:42 627 0 Политика
«Рада Експертів» офіційно спостерігатиме за позачерговими виборами народних депутатів
 
ГО «Асоціація Політичних Наук» - член коаліції «Рада Експертів» офіційно спостерігатиме за позачерговими виборами народних депутатів.
 
Центральна виборча комісія надала дозвіл спостерігати громадським організаціям за виборчим процесом на позачергових виборах народних депутатів, що відбудуться 21 липня 2019 року. Усього дозвіл від ЦВК отримали 50 громадських організацій – ГО «Асоціація Політичних Наук» одна з них.
 
Тож нині АПН розпочинає набір спостерігачів-волонтерів, які забезпечать моніторинг за виборчим процесом на всіх його етапах. 
 
- Парламентські вибори відбуватимуться у складних політичних умовах, тому дуже важливо, щоб вони відбувались чесно, прозоро, відповідно до чинного законодавства. Саме це – головна задача офіційних спостерігачів. Саме незалежні спостерігачі від громадських організацій неупереджено забезпечують прозорість виборчого процесу. Асоціація Політичних Наук спостерігала за виборами Президента у всіх округах Кіровоградської області. Цього разу ми вирішили не обмежуватись лише цим регіоном і задовольнити запит охочих зі всієї України. Якщо ви хотіли б допомогти демократії – прошу зголошуватись!, - зазначив Дмитро Сінченко, голова ГО «Асоціація Політичних Наук», співголова коаліції громадських організацій «Рада Експертів». 
 
Нагадаємо, до обов’язків спостерігачів входить: присутність на виборчих дільницях, спостереження за виборчим процесом, фіксування порушень, моніторинг процесу підрахунку виборчих бюлетенів. 
 
Якщо ви хочете долучитися до команди АПН, заповніть анкету
 
Нагадаємо:  Кропивницька громада вимагає відставки Гройсмана
 
Читайте також: ЦВК зареєструвала ще трьох кандидатів у народні депутати України
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий