Олександр Мосін: будівельників у Кропивницькому очікує гаряче літо

5 июня 2019 19:24 509 0 Общество
Олександр Мосін: будівельників у Кропивницькому очікує гаряче літо
 
Амбітний для Кропивницького проект – реконструкція проїжджої частини вулиці Ельворті з облаштуванням другої арки активно реалізується і втілюється у життя. Про перебіг виконання будівельних робіт на об’єкті розповів заступник міського голови Олександр Мосін під час пресконференції учора, 4 червня.
 
- Проект, замовником якого виступило УКБ міської ради Кропивницького розробляли із 2016 року відразу чотири проектних організації: кожний відповідав за конкретний елемент – проїжджу частину, арку, фундамент і портал споруди, - відзначив Олександр Мосін. – Завдяки ініціативі і наполегливості міського голови Андрія Райковича, реконструкцію вдалося розпочати цьогоріч після складних, але результативних перемовин з Укрзалізницею.
 
За інформацією заступника міського голови, зважаючи на величезну відповідальність і стислі терміни виконання робіт, контроль за ходом реконструкції передбачений погодинний. Станом на сьогодні, двадцятишестиметровий, 80-тонний елемент тунелю майбутньої арки успішно встановлений на своє місце і триває процес його зворотної засипки. Шар за шаром будівельники заповнюють простір між гофрованими стінками арки та залізничним полотном і максимально його ущільнюють.
 
- Контроль за щільністю піщано-щебеневої суміші здійснюють фахівці сертифікованої лабораторії зі Львова, - звернув увагу Олександр Мосін. – Щільність грунту у місці засипки не може бути меншою за 95%, і це ще один відповідальний момент.
 
Одночасно дорожники готують до асфальтування внутрішню поверхню труби, а монтажники зварюють арматуру і заливають бетоном портали – обличчя арки.
 
Терміни стислі, але цілком реальні для виконання, адже на об’єкті працюють висококласні спеціалісти. Їхнє завдання – до 13 червня завершити повну засипку гофрованої труби, щоб залізничники мали можливість покласти баласт і облаштувати колію. Потяги у такому випадку підуть за графіком, а цього з нетерпінням очікують кропивничани в період літніх відпусток.
 
Паралельно по вулиці Ельворті спеціалісти Кропивницького ВКГ замінюють інженерні мережі водопостачання. По завершенні цього етапу розпочнеться реконструкція каналізаційного колектору і тільки після цього дорожники облаштовуватимуть проїжджу частину і здійснюватимуть благоустрій навколишньої території.
 
За інформацією Олександра Мосіна, двотижневе «вікно» у русі залізничного транспорту активно використовують і мостобудівники, які завершують капітальний ремонт шляхопроводу по провулку Об’їздному. Тут триває свого роду омолодження всіх силових конструкції під мостом за найсучаснішими технологіями. А попереду ще і капітальні ремонти головних транспортних магістралей Кропивницького – вулиці Полтавської, Маланюка, Кропивницького, провулку Об’їзного з виходом на вулицю Чайковського тощо. 
 
Одним словом, будівельників і дорожників у Кропивницькому очікує гаряче літо 2019-го.
 
Нагадаємо: На кропивницькій “арці” встановили основну частину тунелю (ВІДЕО)
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий