Консультант з бізнесу, водій, дезінфектор: які вакансії пропонують кропивничанам?

5 июня 2019 09:04 2209 0 Экономика
Консультант з бізнесу, водій, дезінфектор: які вакансії пропонують кропивничанам?
 
Одним із найдієвіших способів надання допомоги безробітним у підборі підходящої роботи, а роботодавцям – у якісному підборі кадрів, є проведення ярмарків вакансій. Безпосереднє спілкування роботодавців з претендентами у присутності фахівців центру зайнятості дає ефективний результат. Для пошуку кандидатів на вакантні місця, днями Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості провів ярмарок вакансій.
 
 Відкрила захід директор Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості Тетяна Білоусова, відзначивши, що проведення таких заходів розширює коло можливостей пошуку вакансій і сприяє оперативному працевлаштуванню. Також вона побажала всім присутнім знайти саме ту роботу, яка їх влаштовує.  
 
У роботі ярмарку вакансій взяли участь тринадцять роботодавців, зокрема: ПРАТ «Швейна фабрика «Зорянка», АТ «Гідросила», ТДВ «М’ясокомбінат «Ятрань», Державна установа «Кропивницька виправна колонія (№6)», Представництво «Кімакр АЕМ ЛТБ», ТОВ «Копілка», ТОВ «Телеконтакт Україна», ТОВ «Юнайс» та ін.
 
Роботодавці представили актуальні вакансії за такими посадами: консультант з продукції та бізнесу, швачка, менеджер (управитель) із збуту, верстатник широкого профілю, вантажник, мийник посуду, дезінфектор, продавець продовольчих товарів, формувальник ковбасних виробів, водій автотранспортних засобів, охоронник та ін.
 
Під час проведення ярмарку вакансій роботодавці презентували свої підприємства, надавали шукачам роботи інформацію про вакансії, проводили співбесіди з претендентами на роботу з метою підбору майбутніх працівників. 
 
Ярмарок вакансій відвідало понад 60 осіб. У результаті проведеного заходу 18 осіб отримали направлення для можливого подальшого працевлаштування.
Проведення таких ярмарків – ще один крок до якісного, адресного вирішення проблеми зайнятості. І організатори, і запрошені роботодавці домовилися про організацію наступних зустрічей у такому форматі, адже ярмарки вакансій дають людям потрібну та цікаву інформацію, а також можливість оперативного працевлаштування. 
 
Тетяна Захаренко, 
заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями 
Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий