У Кропивницькому колишній безробітний з інвалідністю відкрив власну юридичну практику

3 июня 2019 16:42 2618 0 Экономика
У Кропивницькому колишній безробітний з інвалідністю відкрив власну юридичну практику
 
Обласна служба зайнятості сприяє підвищенню конкурентоспроможності на ринку праці безробітних громадян з числа осіб з інвалідністю, адже забезпечення трудової діяльності цієї категорії людей є важливою соціальною функцією держави.
 
У свій час Андрій П. закінчив Одеський інститут внутрішніх справ за спеціальністю «Правоохоронна діяльність». Внаслідок погіршення стану здоров’я чоловікові довелося звільнитися з роботи. За допомогою у працевлаштуванні пан Андрій звернувся до Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості. Андрій Анатолійович має 3-тю групу інвалідності з обмеженнями щодо виконання важкої фізичної праці та навантаженнями на опорно-руховий апарат. У першу чергу він шукав роботу за спеціальністю або пов’язану з правоохоронною діяльністю.
 
Пан Андрій активно шукав роботу, проте, враховуючи стан здоров’я, роботи за спеціальністю з гідною заробітною платою не було. Це і стало поштовхом для прийняття остаточного рішення щодо самостійного забезпечення себе роботою. Щоб отримати більше інформації про перспективи розвитку підприємництва в регіоні і сприяння державної служби зайнятості в організації та провадженні підприємницької діяльності, Андрій відвідав семінари з підприємницької діяльності. За направленням міськрайонного центру зайнятості, на базі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, пройшов курси цільового призначення за програмою «Підприємець-початківець». 
 
Після закінчення навчання повернувся до Кропивницького, захистив свій бізнес-план на тему: «Надання юридичних послуг» та отримав одноразову виплату допомоги по безробіттю для відкриття власної справи. 
 
На сьогодні Андрій Анатолійович успішно працює та ефективно застосовує свої знання і досвід роботи в наданні юридичних послуг, отримуючи гідну фінансову винагороду. З слів новоспеченого підприємця він налаштований співпрацювати з міськрайонним центром зайнятості як партнер у пошуку необхідних фахівців, а саме адміністратора та прибиральниці.
 
Досвід Андрія П. доводить, що організація підприємницької діяльності – це можливість ефективного працевлаштування для осіб з інвалідністю. Проте ведення власної справи під силу не кожному, адже бізнес може бути дуже вимогливим: немає гарантії постійного прибутку та завжди існує ризик втрати фінансових ресурсів. Проте власна справа дає можливість мати достойну винагороду, самостійно розпоряджатись власним часом, не залежати від роботодавця та зробити роботу цікавою для себе. 
 
Владислава Рашевська, 
заступник начальника відділу організації працевлаштування населення
Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості
 
Нагадаємо: З початку року на Кіровоградщині працевлаштували 112 боржників з виплати аліментів
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий