Ексклюзив «Ранку з Інтером»: як пройшов концерт Олега Винника в селі?

21 мая 2019 19:06 527 0 Культура
 
Олег Винник дав безкоштовний концерт у рідному селі Червоний Кут в Черкаській області. Перед виступом співак відверто розповів програмі «Ранок з Інтером», за що в дитинстві мама била його прутом, на що витратив свій перший гонорар і чому рідний батько ніколи не бачив його на сцені. А також презентував в ефірі кілька рядків своєї нової пісні, в якій прозвучить ще одне жіноче ім'я.
 
Великий концерт в рідному селі Олег Винник присвятив батькам. Він організував його в день народження своєї мами Ганни Яківни, яка пішла з життя рік тому. «Я приїжджав до батьків, поки вони були живі. Цей концерт я організував в пам'ять про них. Проживши 45 років, в рідному селі я даю концерт в перший раз. Для мене це дуже відповідально і боляче, - зізнається артист. - Мій батько ніколи не бачив мене на сцені. Коли у нього з'явилася можливість потрапити на концерт сина, він просто не доїхав - помер». 
 
 
У минулому році, коли померла мама, Олега Винник не відмінив запланованих концертів, продовжував виходити на сцену, за що багато людей його засуджували. Виявляється, на це була воля його матері.
 
- За два дні до смерті мама сказала: «Сину, ти ніколи в житті не повинен скасувати жодного концерту, ти повинен бути здоровим і завжди на коні», - зі сльозами на очах згадує Олег.
 
Свій перший гонорар Винник витратив на операцію мами, у якої були проблеми із зором: «Це для мене було таке щастя, що я мав можливість оплатити мамі операцію. Вона все життя за це була вдячна. Я ніколи не забуду, як мама мені казала: «Син, тепер я бачу, скільки часу на годиннику на стіні».
 
 
Про матір артист зберіг найтепліші спогади. За його словами, вона ніколи не диктувала, як йому жити, хоча одну подію Олег запам'ятав назавжди: «Коли мені виповнилося 14 років, я захотів мотоцикл. Мати, дізнавшись про це, побила мене прутами так, що на спині місяць були синці. Якби вона тоді мені дозволила і був би у мене мотоцикл, то мене б уже не було... »
 
На концерті Олега Винника в селі Червоний Кут зібралося близько 30 тис. глядачів - люди їхали з інших міст, навіть з Києва. Такої грандіозної події маленьке село в Черкаській області не бачило. Концерт відбувся ввечері, але ще з ранку стадіон біля сільського будинку культури був майже заповнений. Серед глядачів були і друзі дитинства Олега Винника та його колеги по першій музичній групі «ВО-ВО», в якій артист був гітаристом. Групу назвали на честь самих учасників: в колективі було два Олега і два Володимира.
 
- Олег завжди дуже стильно виглядав, добре одягався, дуже подобався дівчатам, він був головним красенем нашого колективу, - розповідає Володимир Куценко, друг дитинства артиста. - Але він не співав тоді. У нього умова була: якщо ви мене будете змушувати співати, я не буду з вами грати. Він ніколи не халтурив. Єдине, що не любив вантажити апаратуру, тому завжди спізнювався на такі заходи (сміється). 
 
На концерті в рідному селі Олег Винник співав більше години. Його двічі викликали на біс. Артист стримав обіцянку, дану самому собі на початку кар'єри: приїхав з концертом туди, де тридцять років тому простий сільський хлопець робив перші невпевнені творчі кроки.
 
Після концерту в рідному селі Олег Винник відправився в свій перший концертний тур по Європі, що стартує в Берліні. Крім того, артист зовсім скоро презентує нову пісню, кілька рядків якої він ексклюзивно представив в програмі «Ранок з Інтером»: «Ті Купала, як у морях, в лайок и у коментарях, та любов, як Цілющий бальзам, ліки від Фейсбук, Інстаграм... ». А далі йде приспів, який починається з жіночого імені». Але про яке ім'я йдеться, артист не зізнається. 
Слідкуйте за новинами!
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий