У Кропивницькому розпочалася конкурсна програма "Калинового співу" (ФОТО, ВІДЕО)

18 мая 2019 12:33 910 0 Культура
 
У Кропивницькому в обласній філармонії розпочалася конкурсна програма ХХVІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва "Калиновий спів".
 
За інформацією організаторів, обласного Центру народної творчості, цьогоріч у фестивалі візьмуть участь солісти, дуети, тріо, квартети, вокальні ансамблі Кіровоградщини, гості з Вінницької, Київської, Миколаївської, Полтавської, Херсонської, Чернігівської областей.
 
 
Гостей свята привітали представники влади міста та області, громада Світловодська - цьогорічного господаря фестивалю. З вітальним словом виступив Заступник міністра культури Юрій Рибачук.
 
- Я радий вітати кропивничан та гостей міста на цій визначній культурній події. Фестивалю "Калиновий спів" уже більш як двадцять років, і щоразу він вражає багатством і різномаїттям талантів, - зазначив Юрій Рибачук.
 
Протягом фестивалю в обласному госпіталі для ветеранів війни та у Ковалівському парку проходитимуть благодійні концерти від аматорських колективів області та гостей свята. 
 
Триватиме конкурс-фестиваль два дні. Нагородження переможців та заключний концерт відбудеться в обласній філармонії 19 травня об 11 годині.
 
 
Наталя Нічишина
 
Читайте також: "Мальовнича Україна": у Кропивницькому презентували живописний проект до дня перепоховання Шевченка
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий