Чіткий орієнтир щодо середньої зарплати в Україні на 2021 рік – $620

15 мая 2019 14:26 1837 0 Экономика
Чіткий орієнтир щодо середньої зарплати в Україні на 2021 рік – $620
 
Уряд має чіткий орієнтир щодо того, якою має бути середня зарплата в Україні на 2021 рік – у доларовому еквіваленті це 620 дол. Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сказав під час підписання нової тристоронньої Генеральної угоди із профспілками та роботодавцями.
 
Про це повідомляє Урядовий портал
 
- Одне з найважливіших завдань Уряду – зростання національної економіки. Ріст економіки дозволить дати нову якість життя людей через збільшення їхніх доходів. Наш Уряд вже створив механізми, які дали можливість збільшити мінімальну зарплату в 3 рази за останні 3 роки, середню – у 2 рази.
 
Уряд має чіткий орієнтир щодо середньої зарплати в Україні на 2021 рік. У доларовому еквіваленті це 620 дол. – абсолютно реальний показник, який допоможе збільшити мотивацію українців працювати на власну економіку», – зауважив Глава Уряду.
 
Окремо Володимир Гройсман наголосив на розвитку середнього класу в Україні.
 
- Для мене принципово, щоб в Україні був розвинений середній клас, до якого має належати український вчитель, лікар, робітник. У наступних роках будемо робити все, щоб виконати це завдання, – сказав Прем’єр-міністр.
 
Зазначимо, у новій Угоді Уряд робить акцент на просуванні вітчизняного виробника на внутрішньому та зовнішньому ринках.
 
Зокрема, визначено спільні зобов’язання щодо створення:
 
  •  конкурентоспроможних робочих місць;
  •  умов для легалізації зайнятості та оплати праці;
  •  удосконалення системи професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, професійного навчання працівників.
 
Вперше в Угоді містяться окремі зобов’язання безпосередньо роботодавців, що стосуються забезпечення належного рівня охорони і умов праці, лікування та оздоровлення працівників.
 
Нагадаємо: Уряд планує поступово монетизувати всі існуючі пільги
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий