Кіровоградщина: Тривають роботи по відновленню футбольного майданчика у Новгородці (ВІДЕО)

10 мая 2019 14:16 883 0 Общество
Кіровоградщина: Тривають роботи по відновленню футбольного майданчика у Новгородці (ВІДЕО)
 
- Розпочався процес відновлення футбольного поля біля училищя № 36. На місці працює техніка, трактор рівняє поверхню майданчика. Невдовзі тут буде новгродківський футбольний майданчик, коментує директор ПТУ № 36 Олег Вєтров.
 
Нагадаємо: у ніч з 29 на 30 квітняу Новгородці Кіровоградської області невідомий на автомобілі пошкодив футбольне поле ПТУ №36, що у Новгородці.
 
- Я не знаю коли ми зможемо жити краще? Можливо тоді, коли перестанемо бути байдужими і почнемо цінити не лише своє, а і громадське.
У ніч з 29  на 30 квітня невідомий на автомобілі пошкодив футбольний майданчик ПТУ-36. Якщо комусь відомо ім‘я або авто, власник якого скоїв акт вандалізму, прошу повідомити мені на особисті носії. Конфіденційність гарантую, премія 500 грн.
Вірю в нашу порядність і світле майбутнє, - йдеться у повідомленні.
 
 
Читайте також: На Кіровоградщині невідомий на автомобілі пошкодив футбольне поле (ФОТО)
 
Згодом новгородківці швидко розшукали хулігана, який пошкодив автівкою спортивний майданчик біля училища. 
 
- Хочу подякувати всім небайдужим і активним людям, які, виконуючи свій громадянський обов’язок і маючи відповідальну за територію свого проживання свідомість, допомогли все ж таки розшукати хулігана. 
Я вірю в те, що він сам знайде в собі сили та мужність вибачиться публічно за свою поведінку, а поки що на порядку денному у нас відновлення спортивної поляни спільними зусиллями. Зробимо майданчик ще кращий і більш привабливіший.
 
 
Читайте також: Футбольна команда з Кіровоградщини вийшла у фінал кубка України
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий