Кіровоградщина: Кому пропонують зарплату у десять тисяч?

8 мая 2019 11:43 2800 0 Экономика
Кіровоградщина: Кому пропонують зарплату у десять тисяч?
 
Тракторист, кухар, водій тролейбуса: представникам яких професій роботодавці Кіровоградщини пропонують зарплату понад 10 тисяч?
 
У базі вакансій Кіровоградського обласного центру зайнятості існує ряд професій, за якими роботодавці готові платити своїм працівникам 10 тисяч гривень на місяць і більше. Наразі у службі зайнятості Кіровоградщини таких вакансій зареєстровано 124 одиниці.
 
Доволі високим залишається попит на працівників водіїв, представників будівельних професій, працівників банківської сфери та майстрів швейної справи.
 
Що ж до розподілу за районами, то у Кропивницькому представлено 79 вакансій із зарплатою понад 10 тисяч, 15 у Маловисківському, 10 вакансій у Знам’янському, 5 у Світловодському, по 4 у Олександрійському та Петрівському районах, по 2 у Гайворонському, Голованівському та Новоукраїнському і 1 вакансія у Долинському районах Кіровоградської області.
 
Це вакансії за такими професіями як лікар-терапевт дільничний, головний інженер, електрозварник ручного зварювання, гірник на геологічних роботах, тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, бухгалтер, інженер з метрології та ін.
 
Якщо Вас зацікавили запропоновані вакансії – звертайтесь до міськрайонних центрів зайнятості та філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.
 
Відділ інформаційної роботи
Кіровоградського обласного центру зайнятості
 
Читайте також: У Кропивницькому безробітним пропонували роботу у косметичній компанії
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий