• 23 квіт. 2019 12:19
  • 1671
    • Новина Кропивничанин Артем Шевцов виборов «бронзу» у розіграші Кубку України з крос-кантрі Ранкове місто. Кропивницький

Кропивничанин Артем Шевцов виборов «бронзову» медаль у розіграші Кубку України з крос-кантрі

Упродовж шести днів, із 16 по 21 квітня, в Одесі тривав І етап Кубку України з велоспорту крос-кантрі. Про це пише сайт Міської ради м. Кропивницького.

Змагання зібрали 125 учасників із 13 команд з регіонів України. Кропивничанин Артем Шевцов у напруженій боротьбі зайняв ІІІ місце. Тренує спортсмена старший тренер-викладач з велоспорту Ольга Заворітня. Переможці й призери змагань нагороджені дипломами, медалями та цінними подарунками.