Кіровоградщина: мешканці області можуть здобути професію «Покоївка»

19 апр 2019 18:17 1806 0 Экономика
Кіровоградщина: мешканці області можуть здобути професію «Покоївка»
 
У квітні поточного року на базі Івано-Франківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочинається навчання за професією «Покоївка».
 
Покоївка – фахівець, який здійснює щоденне, поточне і генеральне прибирання житла. Це вузька спеціальність, яка покликана професійно вирішувати завдання з наведення порядку і чистоти з використанням сучасних засобів прибирання, інвентарю та домашньої збиральної техніки.
 
Покоївка повинна знати тимчасові нормативи здійснення усіх видів прибиральних робіт, що допоможе їй виконати необхідний обсяг робіт з мінімальними витратами сил і часу.
Якщо ж це фахівець готельного бізнесу, покоївка повинна чітко знати правила поведінки в таких закладах, правила користування готелями та надання готельних послуг; правила внутрішнього розпорядку в готелі, технологію і періодичність прибирання номерів і приміщень загального користування готелю; розташування місцевої запірної арматури і протипожежного обладнання; правила і норми охорони праці і виробничої санітарії. Культура поведінки покоївки і персоналу взагалі є важливим критерієм для визначення рівня культури обслуговування у будь-якому закладі.
 
Увесь комплекс знань безробітні можуть отримати за сприяння служби зайнятості. Навчання стартує 22 квітня і триватиме 2,5 місяця.
Крім того, на базі Івано-Франківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості також у квітні організовується навчання за професією «Продавець непродовольчих товарів» (термін навчання – 4 міс., стартує навчання з 24 квітня). 
 
Умовами до направлення на навчання є:
  • повна загальна середня або професійно-технічна освіта;
  • повноліття (не менше 18 років);
  • медична довідка з допуском до професії.
 
Якщо вас зацікавила інформація, за більш детальною інформацією про професію звертайтеся до базових центрів зайнятості.
 
Відділ організації профнавчання 
Кіровоградського обласного центру зайнятості
 
Читайте також: УРЯД дав нафтогазу тиждень для того, щоб знизити ціни на газ для населення
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий