Кіровоградщина: За збирання і торгівлю рідкісними рослинами передбачена відповідальність

19 апр 2019 15:04 669 0 Общество
Кіровоградщина: За збирання і торгівлю рідкісними рослинами передбачена відповідальність
 
Поліція нагадує: За незаконне збирання і торгівлю рідкісними ранньоквітучими та рослинами, які занесенні до Червоної книги України, передбачена відповідальність
 
Нині на території області поліцейські разом із представниками підрозділів Держекоінспекції проводили заходи під умовною назвою «Першоцвіт-2019», спрямовані на попередження незаконного збирання, перевезення та реалізації рідкісних рослин.
 
У рамках профілактичних заходів проводяться рейди-перевірки ринків, автовокзалів та прилеглих до них територій, перевіряється автотранспорт, лісові насадження.
 
Загалом залучили близько 200 працівників особового складу поліції. Активізували роботу зі взаємодії зі співробітниками державної екологічної інспекції та лісових господарств.
 
У ході відпрацювань поліцейські виявляють порушення, пов’язані з торгівлею з рук у невстановлених місцях (ст. 160 КУпАП), порушенням правил торгівлі на ринках (ст. 159 КУпАП) та порядку господарської діяльності (ст. 164 КУпАП).
 
Водночас чинним законодавством передбачено відповідальність за знищення чи торгівлю рідкісними ранньоквітучими рослинами, а також рослинами, які занесенні до Червоної книги України, відповідно до ст. 88-1 КУпАП та ст. 90 КУпАП.
 
Адміністративні протоколи за цими фактами складають спеціально уповноважені центральні органи виконавчої влади, що реалізують державну політику у сфері лісового господарства та охорони навколишнього природного середовища.
 
Управління превентивної діяльності 
поліції Кіровоградської області
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий