«Гідросила» взяла участь у найбільшій виставці обладнання у Мюнхені

19 апр 2019 14:10 1520 0 Экономика
«Гідросила» взяла участь у найбільшій виставці обладнання у Мюнхені
 
«Гідросила» взяла участь у найбільшій виставці обладнання для будівельної та гірничої галузей.
 
Компанія «Гідросила» взяла участь у Міжнародній виставці машин і обладнання для будівельної та гірничої галузей BAUMA Munich 2019 (Мюнхен, Німеччина), яка проходила з 8 до 14 квітня.
 
Українські машинобудівники крім своєї традиційної продукції представили ряд новинок: аксіально-поршневий регульований насос для гідросистем із замкнутим контуром PVK100, гідророзподільник серії MRS250, гідророзподільник для автосамоскидів MR220.T.
 
Стенд «Гідросили» відвідали представники провідних глобальних машинобудівних компаній: Liebherr, Claas, John Deere, BobCat та ін. До «Гідросили» також завітав представник династії засновників компанії Casaррa (Італія), один із провідних світових виробників гідравлічних систем, – Ренато Касаппа (Renato Casappa). 
 
 
Слід зазначити, що українське підприємство вже давно працює над розширенням ринків збуту у країни ЄС, Близького Сходу та США.
Міжнародна виставка машин і обладнання для будівельної та гірничої галузей BAUMA Munich за свою півстолітню історію заслужила репутацію світового лідера. Загальна виставкова площа склала 614 000 м2. У виставці взяли участь 3700 компаній з 63 країн світу та відвідали 620 000 відвідувачів. Вперше на BAUMA Munich «Гідросила» була представлена ще у 2013 році.
 
Наступна виставка BAUMA Munich буде проводитись з 4 по 10 квітня 2022 року. До зустрічі на BAUMA Munich 2022!
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий