Мешканці Кіровоградщини можуть у місті Лева опанувати професію «Візажист»

18 апр 2019 10:31 1372 0 Экономика
Мешканці Кіровоградщини можуть у місті Лева опанувати професію «Візажист»
 
Сьогодні, на жаль, не кожна професія гарантує успішне працевлаштування. А коли людина взагалі не має професії, то ця проблема ще більше ускладняється. Що робити в такому разі? Або наполегливо шукати роботу, але невідомо, як довго це триватиме, або ж – отримати професію, яка користується попитом на сучасному ринку праці! І в цьому допоможе державна служба зайнятості, фахівці якої запропонують безкоштовно пройти професійне навчання, перенавчання чи підвищення кваліфікації з гарантованим подальшим працевлаштуванням.
 
Візажист – це, у першу чергу, художник, який малює не на полотні, а на обличчі або тілі; віртуоз стильного образу справжньої особистості. Які секрети ідеального макіяжу? Мешканці Кіровоградщини можуть безкоштовно дізнатися цю таємницю.
 
У квітні поточного року Кіровоградський обласний центр зайнятості має можливість навчити на базі Львівського центру професійно-технічної освіти безробітних громадян професії «візажист». Розпочинається навчання з 29 квітня, термін навчання 5,3 міс. 
 
Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється безкоштовно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
 
Ті, кого зацікавили пропозиції щодо проходження професійного навчання, можуть звертатися до центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості за місцем перебування.
Слід пам'ятати, що здобувши професію, що актуальна на ринку праці, громадянин має неабиякий шанс працевлаштуватися.
 
Відділ організації профнавчання
Кіровоградського обласного центру зайнятості
 
Читайте також: В Україні суттєво зменшилась кількість безробітних - ДЕРЖСТАТ
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий