У Кропивницькому пропонують ввести облік зелених насаджень

16 апр 2019 10:55 173 0 Общество
У Кропивницькому пропонують ввести облік зелених насаджень
 
Про це говорили сьогодні, 16 квітня, під час проведення Дня депутата у міській раді Кропивницького на тему належного утримання зелених насаджень у місті.
 
Ініціювала проведення цього дня депутат міської ради Катерина Шамардіна. Як вона зазначила, через масові прояви незалежного обрізання та формування крони дерев по місту, що спричиняє згубні наслідки для природного середовища, а також естетично вигляду міста.
 
- Також хочу виділити ще декілька проблем. Це, зокрема, видалення дерев без відповідних дозволів та необхідність заміни дерев, що досягли своєї вікової межі, - говорить Катерина Шамардіна.
 
На сайті міської ради Кропивницького є інтерактивна мапа, де містян повідомляють про все, що стається з зеленими насадженнями в обласному центрі.
 
- Містяни можуть контролювати цей процес. Було б непогано ще ввести облік зелених насаджень у Кропивницькому та зробити більш публічною діяльність комісії, яка визначає, які дерева обрізати, які омолоджувати, а які - прибрати, - запропонувала депутат міської ради.
 
Катерина Шамардіна також зазначила, що результатом проведення Дня депутата має стати вироблення спільної позиції щодо видалення дерев по місту та проведення омолоджувальної обрізки.
 
Аліна Кулик
 
Нагадаємо: У Кропивницькому збираються мінімалізувати нелегальну працю
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий