Кропивницьких рятувальників відзначили нагородами за ліквідацію аварії на Ковалівці

16 апр 2019 10:40 167 0 Общество
Кропивницьких рятувальників відзначили нагородами за ліквідацію аварії на Ковалівці
 
Перший заступник Голови ДСНС України генерал-лейтенант служби цивільного захисту Олег Мельчуцький вручив рятувальникам відомчі нагороди.
 
15 квітня перший заступник Голови ДСНС України генерал-лейтенант служби цивільного захисту Олег Мельчуцький вручив десятьом рятувальникам Кіровоградщини відомчі нагороди за мужність і відвагу, зразкове виконання службових обов’язків та високий професіоналізм, виявлені під час гасіння пожежі, яка виникла 27 березня на автомобільній стоянці у Кропивницькому.
 
 
Нагадаємо, що того дня о 20:00 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу з вибухом на автомобільній стоянці по вулиці Київська у Кропивницькому. Особовий склад пожежно-рятувальних підрозділів ліквідував складну пожежу та врятував від знищення вогнем поруч розташовану автогазозаправну станцію, близько 20 одиниць автомобільного транспорту, 5 поруч розташованих приватних житлових будинків та трансформаторну підстанцію. 
 
Вручаючи нагороди – нагрудні знаки «За відвагу в надзвичайній ситуації», «Знак пошани», «За безпеку народу», «За відвагу в службі» – перший заступник Голови Держслужби генерал-лейтенант служби цивільного захисту Олег Мельчуцький подякував особовому складу Служби порятунку Кіровоградщини за професійні дії, особисту відвагу та побажав і надалі тримати такий високий рівень підготовки.
 
Прес-служба У ДСНС в області
 
 
 
Нагадаємо: Вибухи у Кропивницькому сколихнули всю Україну
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий