У Кропивницькому стартує фестиваль День Землі

16 апр 2019 16:36 567 0 Культура
У Кропивницькому стартує фестиваль День Землі
 
З 17 по 19 квітня 2019 року Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості проводить ХХІV Всеукраїнський відкритий фестиваль дитячої та юнацької творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі. Цьогорічна тема фестивалю - «УСІ РІЗНІ, УСІ РІВНІ!».
 
Організатори Фестивалю:
  • Міністерство освіти і науки України;
  • Український державний центр позашкільної освіти;
  • Міжнародна асоціація позашкільних навчальних закладів України;
  • управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації; 
  • комунальний позашкільний навчальний заклад "Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості".
 
Масштабне святкування Дня Землі вже стало гарною традицією! Кропивницький гостинно приймає гостей з усієї України! До участі у Фестивалі запрошуються учні (вихованці) закладів позашкільної, загальної середньої, професійної, вищої освіти віком від 8 до 21 року: представники євроклубів, учнівського самоврядування, молодіжних об’єднань, юні майстри декоративно–прикладного мистецтва, солісти-вокалісти та ансамблі малих форм, які у своїй творчій діяльності розкривають тему Фестивалю.
Дійства фестивалю розгортатимуться у Кіровоградському обласному центрі дитячої та юнацької творчості, у Кіровоградській обласній філармонії, у Кіровоградському академічному обласному українському музично-драматичному театрі Кропивницького, у Кіровоградській торгово-промисловій палаті, у Кіровоградському обласному художньому музеї, у Ковалівському парку та на головних туристичних вулицях міста.
 
На учасників очікують ігрові програми, екскурсії, виставки, творчі майстерні, майстер-класи, презентації, знайомство з однолітками, з відомими успішними людьми Кіровоградщини та багато чого іншого!
 
 
В рамках Фестивалю буде проводитись Генеральна асамблея міжнародної асоціації позашкільної освіти. В програмі асамблеї: обговорення актуальних питань розвитку позашкільної освіти, знайомство із закладами позашкільної освіти області, участь у святковому відкритті та закритті Фестивалю, оглядові екскурсії.
 
Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості має на меті показати цінність дружби й підтримки, співчуття і турботи, щастя та добра! Адже усі ми різні: маємо різний колір волосся, шкіри, ми різної національності та віри, маємо різні захоплення та мрії, маємо різне здоров'я, але, всі ми маємо рівні права! Ця тема є дуже важливою та актуальною, і діти з дитинства мають навчатись толерантності та поваги, мають виховуватись у теплі та любові!
 
Всі ми маємо право на самовираження, адже кожен – унікальний та неповторний! Саме це і продемонструють талановиті учасники конкурсної програми.
До зустрічі!
 
Олександра Крикун,
фахівець із зв’язків з громадськістю
Кіровоградського обласного ЦДЮТ
 
Читайте також: В кропивницькому виші студенти та викладачі змагалися за звання «Танцювального факультету» (ФОТО, ВІДЕО)
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий