Сотні сімей прикордонників щороку отримують ключі від власних осель

16 апр 2019 09:03 101 0 Общество
Сотні сімей прикордонників щороку отримують ключі від власних осель
 
Державна прикордонна служба приділяє велику увагу соціальному захисту військовослужбовців та персоналу відомства. Окрема увага приділяється житловому питанню, адже воно залишається пріоритетом для керівництва відомства. 
 
Про це повідомляє Урядовий портал
 
А завдяки підтримці Президента та Уряду України, Міністра внутрішніх справ і ефективному використанню бюджетних коштів, сотні сімей прикордонників щороку отримують ключі від власних осель.
 
Варто зазначити, що запланований обсяг фінансування житлового будівництва на 2019 рік складає 200 млн грн. Ці кошти будуть спрямовані на завершення будівництва 6 об’єктів з високим ступенем готовності, що дозволить отримати 432 квартири, які, у першу чергу, будуть виділені для учасників ООС та АТО. Найбільше квартир заплановано здати у Києві – 167, по 80 в Ужгороді та Чернігові, 51 – у Подільську, 36 – у смт Музиківка Херсонської області та 18 – у Могилів-Подільському.
 
Крім того кошти буде спрямовано на продовження виконання будівельних робіт на перехідних об’єктах 2018 року, зокрема у містах Одесі, Львові, Глухові, Черкасах, Бердянську.
 
Також забезпечення фінансування на завершення проектних робіт та проведення торгів надасть змогу розпочати будівництво багатоквартирних житлових будинків у м. Києві, Маріуполі, Харкові, Херсоні, Житомирі, Могилів-Подільському та Мукачевому.
 
Зазначимо, у 2018 році майже 200 сімей прикордонників отримали ключі від власного житла. При цьому вартість будівництва 1 кв. м житла не перевищувала встановлену Мінрегіоном України у відповідних областях.
 
Ведеться робота і над розвитком відомчої системи санаторно-курортного лікування. Нагадаємо, рішенням Уряду прикордонному відомству передали два санаторії – у Моршині та Немирові. Минулого року тривали активні ремонтні роботи і вже влітку цього року санаторії зможуть зустріти своїх перших відвідувачів.
 
Читайте також: В Петрівському районі відкрили меморіальну дошку загиблому бійцю Івану Міхну
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий