На Гайворонщині громадянин незаконно використовував земельні ділянки

15 апр 2019 09:08 110 0 Общество
На Гайворонщині громадянин незаконно використовував земельні ділянки
 
За втручання прокуратури земельні ділянки сільськогосподарського призначення вартістю понад 12 млн. гривень повернули до державної власності. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.
 
Гайворонський районний суд Кіровоградської області погодився з доводами Новоукраїнської місцевої прокуратури та своїм рішенням задовільнив позовну заяву прокуратури до фізичної особи про звільнення та повернення у власність держави земельних ділянок (ріллі) загальною площею понад 24 га.
 
Фізична особа, будучи суб’єктом господарювання, в порушення вимог ст.ст. 125, 126 Земельного кодексу України самовільно зайняв та використовував для власних потреб дві земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що розташовані на території Мощенської сільської ради Гайворонського району. 
 
Оскільки контрольним органом заходи цивільно-правового характеру для поновлення державних інтересів не вживалися, органи прокуратури використовуючи наданні чинним законодавством представницькі повноваження, звернулися до суду з позовом про поновлення інтересів держави. 
 
Нагадаємо: Кропивницький: Захмарні апетити Укрзалізниці можуть підірвати благополуччя міста
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий