Степан Кубів підписав Угоду з Китаєм про надання Україні майже $30 млн технічної допомоги

12 апр 2019 09:12 142 0 Политика
Степан Кубів підписав Угоду з Китаєм про надання Україні майже $30 млн технічної допомоги
 
11 квітня Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів підписав Угоду між Урядом України та Урядом Китаю, за умовами якої Україна отримає безоплатну техніко-економічну допомогу у розмірі 200 млн китайских юанів ($29,7 млн). Про це повідомляє Урядовий портал
 
Це найбільша сума одноразової безоплатної допомоги Україні з боку Китаю за 27 років незалежності України.
 
Кошти техніко-економічної допомоги Україні будуть спрямовані Урядом Китаю для надання технічної допомоги у вигляді спеціальних аварійно-рятувальних машин та обладнання для потреб Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС України).
 
Так протягом 2019-2020 років ДСНС має отримати понад 50 одиниць обладнання і техніки, зокрема, автомобільні крани, гусеничні бульдозери, автогрейдери, пожежні машини з підйомними платформами та пожежні машини зі сходами для проведення аварійно-рятувальних робіт.
 
Китайська Народна Республіка також спрямує до України фахівців для налаштування роботи і технічного обслуговування наданого обладнання.
 
Підписана Міжурядова Угода також передбачає надання обладнання для синхронного перекладу та конференц-системи Мінекономрозвитку, а також реалізацію інших погоджених міжурядових проектів Україна-Китай.
 
Нагадаємо, що вказана технічна допомога залучена Мінекономрозвитку у рамках засідання українсько-китайської Підкомісії з торговельно-економічного співробітництва.
 
Нагадаємо: Уряд розширив перелік російських товарів, що заборонені до ввезення в Україну
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий