Кропивницькі велосипедисти здобули нагороди на чемпіонаті України

• 1 квіт. 2019 17:16
  • 1017
    • Новина Кропивницькі велосипедисти здобули нагороди на чемпіонаті України Ранкове місто. Кропивницький

Кропивницькі велосипедисти вибороли на чемпіонаті України з шосейних гонок дві золотих, срібну та бронзову нагороди. Про це пие сайт міської ради.

Упродовж трьох днів, із 28 по 31 березня, у Миколаєві тривав чемпіонат України з велоспорту на шосе. Змагання зібрали 184 учасника із 24 команд.

Велосипедисти КДЮСШ № 1 із Кропивницького гідно представили рідне місто на змаганнях всеукраїнського рівня.

Так, у парній гонці на 10 кілометрів переможцем став Євген Тесцов та Володимир Микитюк, а їхні одноклубники Артем Пашин та Максим Колтунов стали бронзовими призерами. В гонці критеріум на 25 кілометрів золото виборов Володимир Микитюк, а в гонці на вибуття срібна медаль в активі Євгена Тесцова.