Як у Кропивницькому працевлаштовують внутрішньо переміщених осіб

6 марта 2019 09:08 1837 0 Экономика
Як у Кропивницькому працевлаштовують внутрішньо переміщених осіб
 
З метою сприяння зайнятості громадян, зокрема, з числа осіб, які переміщуються на Кіровоградщину з тимчасово окупованої території, їм надається широкий спектр соціальних послуг з урахуванням їхніх можливостей, інтересів, професійного досвіду тощо.
 
- У кожному конкретному випадку вибір клієнта отримати ту чи іншу послугу залежить від його бажання та мети звернення до центру зайнятості, де фахівці завжди готові їм допомогти зорієнтуватися в сучасних умовах ринку праці, набути впевненості, визначити шляхи подолання перешкод у пошуку роботи та працевлаштуватися, − зазначає Лідія Чумаченко, начальник відділу організації працевлаштування населення Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості.
 
Наприклад, пані Еліна Сергіївна, яка у 2012 році закінчила Первомайське обласне медичне училище за спеціальністю «Сестринська справа», незважаючи на молодий вік, вже пережила достатньо випробувань. Найтяжчим з них був вимушений переїзд. Ще б пак, адже на її рідній землі ще й досі тривають бойові дії. Збройний конфлікт на території Луганської області призвів до того, що родина Еліни покинула свою домівку. Молода жінка вирішила не наражати на небезпеку ні себе, ні свою сім'ю та переїхала до міста Кропивницький.
 
Звісно, це майже катастрофічна ситуація для людини, яка в мить залишилася без рідної домівки, улюбленої роботи, засобів до існування. Тому переселенка відразу звернулась по допомогу у працевлаштуванні до міськрайонного центру зайнятості. Маючи дитину до шести років, Еліна шукала собі роботу з гнучким графіком.
На момент звернення підходящого місця роботи для жінки не було. Перебуваючи на обліку, Еліна відвідала низку різнопланових заходів, а також склала резюме та розмістила його на Інтернет-ресурсі державної служби зайнятості.
 
 Після плідної роботи фахівців центру зайнятості, жінці було запропоновано посаду «Методист» у ПП «Кіровоградський регіональний учбовий центр».
З метою оволодіння специфікою роботи методиста та отримання бажаної роботи, за сприяння міськрайонного центру зайнятості Еліна Сергіївна була направлена на стажування безпосередньо на робочому місці. Після успішного стажування жінка отримала постійне місце роботи.
 
- Фахівці міськрайонного центру зайнятості робили все можливе, щоб допомогти мені у ситуації, яка зі мною трапилася. Я отримала другий шанс повірити у свої сили та адаптуватися на новому місці, − розповіла пані Еліна.
 
 
Владислава Рашевська,
заступник начальника відділу організації працевлаштування населення
Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий