"Я щиро бажаю Гордону якнайшвидшої загибелі або виїзду за кордон" - Степура

5 марта 2019 16:09 9086 16 Политика
"Я щиро бажаю Гордону якнайшвидшої загибелі або виїзду за кордон" - Степура
 
Під час прес-конференції в приміщенні облради заступник голови Кіровоградської обласної ради Ігор Степура заявив, що бажає українському журналісту Дмитру Гордону загибелі або втечі за кордон, інформує "Утренний город".
 
- Дмитро має загинуть та зникнути, як роса на сонці. Йому потрібно переїхати в Москву, або його очікує доля Бузини... Я щиро бажаю йому якнайшвидшої загибелі або втечі в Москву, - заявив Ігор Степура.
 
Таку заяву Степура зробив після історичної довідки про Степана Бандеру та інших провідників. На його думку, держава має унеможливити подібні висловлювання в ефірах телеканалів або ЗМІ.
 
- Я вважаю, що ми повинні вимагати від держави припинити висловлювання певних діячів, — наполягає Ігор Степура.
 
Нагадаємо, напередодні Ігор Степура написав на своєму Фейсбуці (над дописом інтерв'ю, де Гордон заявляє про свою неприхильність до Степана Бандери), що бажає смерті українському журналісту Дмитру Гордону. Другий, у свою чергу заявив, що не потерпить подібних висловлювань, та звернувся до керівництва держави і правоохоронних органів зі свого ютубканалу.
 
Дмитро Семенюк
 

Комментарии
Author avatarPetrovich PetrovichVAZ05 марта 2019 г., 16:45:08

Кто такой Гордон многие знают! А кто такой Стэпура???

Author avatarВолодимир Дахно05 марта 2019 г., 17:15:05

такие желания бумерангом вернутся...

Author avatarНаталка Пашковська05 марта 2019 г., 17:16:17

Гордон!!! НЕ ЄВРЕЯМ НАМ РОЗПОВІДАТИ ПРО ІЗИКІ!!! В УКРАЇНІ МАЄ БУТИ УКРАЇНСЬКА МОВА І УКРАЇНСЬКІ ГЕРОЇ!!! КОМУ НЕ ДО ВПОДОБИ, ГИЛЯ ГУСИ ЗА ПАРЄБРІК І В ІЗРАЄЛЬ!!!

Author avatarВладимир Новиков05 марта 2019 г., 18:10:05

Степура ,по всей видимости, дурачек...Ибо судя из его такого высказывания, он абсолютно не знаком с законом причинно-следственных связей и законом обратной петли....

Author avatarНаталка Пашковська05 марта 2019 г., 18:48:35

Цензура жи-2 працює!!! Повиздихали б ви!!!

Author avatarТетяна Землянська05 марта 2019 г., 18:57:53

Наталка Пашковська, про яку цензуру йде мова?

Author avatarPetrovich PetrovichVAZ05 марта 2019 г., 19:02:32

Пашковська Вам к врачу обратиться надо, Это серьезно

Author avatarIoan Ioan05 марта 2019 г., 20:32:01

Я полностью солидарен с Дмитрием Гордоном.

Author avatarЛана Савицька06 марта 2019 г., 4:56:55

Я вважаю Дмитра Гордона великим патріотом Украіни, дуже свідомою розумною талановитою людиною, завдяки якому залишається надія що ще не все втрачено і в Украіни є майбутнє і розвиток саме завдяки таким людям і особисто Дмитру Гордону. А ось через таких вибачте недалеких і нарваних осіб як фаріон та степура нам ніколи не добратись до цивілізованого рівня суспільства. Вважаю іхні заклики не тільки неприйнятними а і такими, що заслуговують на ганьбу і мають бути притягнуті до відповідальності.

Author avatarЛана Савицька06 марта 2019 г., 5:05:40

Також вважаю недопустимою розпустою, надівши на себе украінську вишивану сорочку (це я про степуру), прийти на пресконференцію і продовжувати заклик до вбивства!
Мені небайдужа доля Украіни, я стежу за тим як іі відстоює Дмитро Гордон перед зовнішнім ворогом москалією і називати Дмитра Гордона ворогом Украіни може тільки справжній ворог Украіни.

Author avatarПолковник Д. Вешняк06 марта 2019 г., 11:53:56

Цілком підтримую!
Такому собі Гордону та подібним "го(Н)донам" не місце в Україні!
Вбачаю лише два можливі варіанти, аби позбутися того "го(Н)донівського" непотребу. А саме, або переробити на гній, або повикидати за межі митного кордону України.
Дехто пропонує загнати їх в резервацію. Як на мене, це варіант абсолютно неприйнятний, адже совково-москальське бидло в купі з "го(Н)донами" різного штибу за великої концентрації на одиницю поверхні, можуть навіть за короткий проміжок часу так спаскудити землю, що веже поновити її до природного стану можливо й не вдасться.

Author avatarНаташа Наконечна06 марта 2019 г., 12:20:44

Чи то вам Вешняк судити, кому місце на нашій землі якщо ви і є Бидлота, що ворожнечу розпалює.

Author avatarАлександр Дудник06 марта 2019 г., 13:52:54

А по поводу Гордона не моги вязать. Гордон реальный патриот!

Author avatarAdam Stec07 марта 2019 г., 3:01:10

Гордон сам спровокував обурення проти себе висловами про Бандеру, а ще тепер веде себе неадекватно, обзиваючи людей, яких називає божевільними. Якщо він вважає Ірину Фаріон божевільною, то навіщо робить публічний скандал з приводу цього, що вона сказала? Якщо хтось в Україні почне обзивати Мойсея, або якусь іншу шановану єврейську історичну особу, то може рахувати на обурення євреїв, якщо хтось почне обзивати Христа і казати, що він є причиною людських конфліктів, то може рахувати на відповідно реакцію християн. Тоді чому йому дивна реакція людей, які високо цінять Бандеру? Він наглий, грубий і бракує йому відчуття до людських цінностей, що спровокувало негативну реакцію проти нього.

Author avatarAlex Semenov07 марта 2019 г., 14:34:27

Он много лишнего говорит. Лучше бы слушал собеседников и отвечал 3-4 фразами.

Author avatarSergiy Soltasiuk08 марта 2019 г., 8:51:54

Молодець Степура! Сказав те, що думає кожен справжній Украінець за таких покидьків як цей гардон