Знайшли кропивницьких господарів ледь живого пса породи хаскі

21 фев 2019 14:24 3632 2 Общество
Знайшли  кропивницьких господарів ледь живого пса породи хаскі
 
У Кропивницькому зоозахисники відшукали господарів собаки породи хаскі, якого вчора знайшли при смерті. Про це кореспонденту видання "Утренний город" повідомила зоозахисниця організації "БІМ" Катерина Дорош. 
 
- Вранці песик був живий. Наразі його стан стабілізується. Також знайшлися власники собаки. Вони розповіли, що чотирилапий зник в них понад місяць тому. Власники пса прислали мені скріншоти дописів, в яких вони закликають про допомогу в пошуках, а також світлини з цією собакою. Також в них є паспорт на пса, — розповіла Дорош. 
 
Як зазначила зоозахисниця, наразі у пса взяли всі необхідні аналізи та подальша доля чотирилапого в руках ветеринарів.
 
Дмитро Семенюк
 
 
Довідка
 
Сибірський хаскі — термін «хаскі» спочатку позначав самих ескімосів, так їх називали працівники Гадсонс Бей Компані. За іншою версією назва породи пішла від слова «хрипкий», що пов'язано із тим, що хаскі рідко гавкають. Це середнього розміру робочий собака. Його характерний алюр рівний і гармонійний. Він відмінно виконує свою початкову функцію в упряжці, перевозячи невеликий вантаж на середній швидкості на значні відстані. Це незвичайно розумні тварини. Хаскі не люблять самоти. Ці собаки відчувають себе дуже добре в компанії з людиною або іншим собакою. Залишені одні в квартирі або на задньому дворі, з нудьги хаскі можуть стати руйнівниками. Вони доброзичливі і товариські, але все таки не треба забувати, що призначення цих собак — тягнути. Улюблене заняття для їздового собаки — бігти в упряжці, ці собаки не мають інстинкту охороняти. Хаскі чудово уживаються в групі собі подібних, строго дотримуючи законів ієрархії. Сутички між собаками служать лише для з'ясування стосунків. До незнайомих собак за межами своїх володінь хаскі найчастіше просто байдужі. Хаскі абсолютно позбавлений запаху і за вдачею незвичайно охайний. Шерсть Хаскі не вимагає особливого догляду, її досить вичісувати раз на тиждень, щоб собака виглядав гарно. В сибірських хаскі буває одна особливість, що відрізняє їх від більшості інших порід, — блакитні очі. Завдяки своєму темпераменту, витривалості, несприйнятності до захворювань і відмінної пристосовності до різних кліматичних умов хаскі використовують не лише як першокласного їздового собаку, але і як прекрасного компаньйона, готового супроводжувати власника в подорож на дуже далекі відстані.
 
Нагадаємо: Собаку у жахливому стані знайшов чоловік та звернувся до зоозахисників
 
 
 
Комментарии
Author avatarИрина Гурина21 февр. 2019 г., 15:08:29

Могу ли я забрать его себе????

Землянская21 февр. 2019 г., 15:12:22

Пані Ірино, треба звертатися до громадської орг-ї БІМ у ФБ.

Оставить комментарий