У Кропивницькому почали готуватися до конкурсу “Міс принцеса Кіровоградщини” (ФОТО, ВІДЕО)

21 фев 2019 10:18 853 0 Общество
 
Близько двадцяти моделей почали підготовку до регіонального конкурсу краси та грації “Міс принцеса Кіровоградщини”. Дівчата відпрацьовують модельну майстерність на базі факультету фізичного виховання ЦДПУ ім. Винниченка, інформує “Утренний город”.
 
- Сьогодні в нашому залі розпочалась підготовка до весняного конкурсу “Міс принцеса Кіровоградщини”. Протягом двох тижнів дівчата готуватимуться до гарних виходів. Вони пройдуть майстер-класи з дефіле, сценічного руху та позування”, - розповіла організаторка конкурсу Олена Рудковська.
 
За її словами, переможниця регіонального конкурсу отримає право представляти Кіровоградщину на Всеукраїнському конкурсі “Міс принцеса України”. Також переможниця отримає в подарунок подорож по Європі від спонсорів заходу. 
 
 
5 березня глядачі побачать на конкусі нові колекції магазинів, брендів та дизайнерів. Моделі покажуть нову колекцію весільних суконь та колекції одягу весна-літо 2019 року від місцевих брендів. Також випускниці школи моделей “Mix models” продемонстують показ від салону шкіри та хутра, магазину спортивного одягу та вечірні сукні місцевого салону.
 
Дмитро Семенюк
 
 
 
 
Нагадаємо: Які роботи представили на здобуття премії імені Якова Паученка?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий