Кропивницький: «5 минут позора - и вечная слава!»

18 фев 2019 17:20 7809 2 Общество
 
Директор підприємства «Кіровоградський облавтодор» Андрій Руднік увімкнув порно на апаратній нараді голови ОДА
 
Сьогодні, 18 лютого, на апаратній нараді голови облдержадміністрації стався непередбачуваний конфуз. Під час того, як Вікторія Кулікова звітувала про інфраструктуру міста, зокрема для людей з інвалідністю, здавалося б – тема серйозна, зала ОДА вибухнула сміхом. Справа в тому, що з телефона Андрія Рудніка почали звучати еротичні звуки, все схоже на те, що він дивився порно. 
Чиновник судорожно намагався вимкнути звук, але його «хвилина слави» все ж таки наздогнала. Повна зала учасників наради та журналістів крізь сльози стримували сміх. 
 
 
В цьому випадку заслуговує поваги Вікторія Кулікова, адже вона без жодної емоції, впевнено й точно продовжувала свій виступ.
 
Натомість Андрій спілкуватися з журналістами відмовився, які чекали його біля виходу із зали. Наголосив, що не розуміє, про що йде мова й попросив кореспондента не затівати скандалу. Преса довела бідного чиновника до того, що він вийшов з приміщення ОДА, навіть не забравши свій верхній одяг з гардеробної.
 
Євгенія Котенко
 
Комментарии
Author avatarАрсентий Брод19 февр. 2019 г., 10:20:26

Який Гіперлуп, які дороги, які інваліди?! У пана Рудика сексуальна година. Адміністрація! Добавте пану Рудику грошенят, бо на жіночок бідоласі не вистачає.

Author avatarKlaus Kurt19 февр. 2019 г., 19:58:46

Шалунишке объявить догану з занесенням в особову справуІ Поставить на вид - СРАМОТА!

Оставить комментарий