Прем’єра серіалу «Захоплення» на «Інтері»: п'ять цікавих фактів (ВІДЕО)

11 фев 2019 19:05 708 0 Культура
 
Сьогодні, 11 лютого, на телеканалі «Інтер» - прем'єра 8-серійної гостросюжетної драми «Захоплення» про роботу загону швидкого реагування поліцейського спецназу. З понеділка по четвер о 21:00 глядачі стануть свідками роботи на межі ризику підрозділу, який займається знешкодженням небезпечних злочинців. 
 
Напередодні прем'єри - кілька цікавих фактів про серіал.
 
1. Серіал допомагали створювати колишні і чинні півробітники правоохоронних органів. «Зрозуміти специфіку роботи спецназу непросто. У середовищі цих людей існують правила, про які необізнана людина навіть не підозрює. Тому і на рівні написання сценарію, і на знімальному майданчику була необхідна допомога фахівців», - розповів шеф-редактор серіалу Олег Гершкович.
 
 
2. Народний артист України Станіслав Боклан, який зіграв командира загону - майора Матяша на прізвисько Батя, під час зйомок сам опинився в екстремальних умовах. Працював день і ніч без вихідних: паралельно з «Захопленням» у нього проходили зйомки ще в чотирьох проектах, і це не рахуючи основної роботи в театрі! Навіть своє 59-річчя Станіслав Володимирович зазначив на знімальному майданчику серіалу. «Мені хотілося на старості років пограти в таку війнушку, - пояснює він. - Я далеко не військова людина. А тут така чоловіча історія. Цей серіал не про «піф-паф», він про людей, у яких дійсно небезпечна робота, і про прояв простих людських якостей в екстремальних умовах».
 
 
3. Заради ролі деяким акторам довелося отримати нові навички. Микита Вакулюк, який зіграв капітана загону Макса Зіву на прізвисько Похмурий, вперше в житті стріляв з автомата Калашникова та пройшов початкову підготовку бійців спецпідрозділу. А ще в «Захопленні» він зміг реалізувати давню мрію - вийти на боксерський ринг. Техніку удару Вакулюк відпрацьовував разом з режисером серіалу - Хачатуром Васіляном, який 12 років займався боксом.
А ось актору Володимиру Скорику, що зіграв хакера Шурика, довелося вчитися їздити в інвалідному кріслі. За сценарієм його герой при виконанні завдання отримав важке поранення в хребет. Незважаючи на наслідки, він залишився в загоні.
 
 
4. Найдовше творці серіалу шукали виконавицю ролі єдиної дівчини в загоні - снайпера Вікторії Захарової з позивним Астра. Через три місяці пошуків зупинили вибір на Славі Красовській. Характер героїні виявився близький актрисі. «У нас обох міцний внутрішній стрижень. Мене, як і мою Віку, не так просто зламати, я завжди намагаюся розчарування і поразки розцінювати як досвід», - коментує Слава Красовська.
 
5. Сцени перестрілок, штурмів, захоплень, рукопашного бою були заплановані на кожен знімальний день. За правдоподібність поранень відповідала художник по гриму Яна Ляшенко. За її словами, в середньому за один знімальний день доводилося використовувати близько двох літрів бутафорської «крові».
 
Дивіться серіал «Захоплення» на телеканалі «Інтер» з понеділка по четвер о 21:00.
 
 
«Захоплення»
У центрі сюжету - історії про людей, які щодня ризикують власним життям. Головні герої - загін швидкого реагування поліцейського спецназу - займаються знешкодженням особливо небезпечних злочинців. Вони люблять свою професію і виконують роботу швидко і ефективно. Для них закон понад усе. У членів команди є свої життєві драми і особисті трагедії. Вони співпереживають чужій біді і чесно виконують свій обов'язок, захищаючи простих людей від злочинців.
 
 
Жанр: гостросюжетна драма
Тривалість: 8 серій
Рік: 2019
Виробництво: «07 Продакшн»
Генеральний продюсер: Ганна Безлюдна
Головний режисер «07 Продакшн»: Анастасія Прудь
Шеф-редактор «07 Продакшн»: Олег Гершкович
Продюсери: Наталія Вітрук, Костянтин Костюков, Олександр Радченко
Режисери: Хачатур Василян, Роман Веркулич
Головний сценарист: Володимир Шегеда
Оператор-постановник: Дмитро Гораш
В ролях: Станіслав Боклан, Георгій Поволоцький, Микита Вакулюк, Слава Красовська, Альберт Малик, Олександр Божко, Володимир Скорик, Ірина Веренич-Островська та інші.
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий