Українці можуть переказувати валюту за кордон з гривневого рахунку та без підтвердних документів

8 фев 2019 13:07 611 0 Новости компаний
Українці можуть переказувати валюту за кордон з гривневого рахунку та без підтвердних документів
 
Українці можуть переказувати валюту за кордон з гривневого рахунку та без підтвердних документів - до 150 тис грн на добу
 
З 7 лютого українці можуть здійснювати грошові перекази за кордон без додаткового документального підтвердження в сумі, еквівалентній 150 тис. грн на добу. Як повідомила керівник напрямку грошових переказів ПриватБанку Марія Страшко, при цьому валютні перекази можна робити безпосередньо з гривневої картки або рахунку. Для відправлення переказу вже не обов'язково відкривати банківський рахунок.
 
“Тепер переказ за кордон або на валютну картку можна надіслати з гривневої картки, не відвідуючи обмінних пунктів, в режимі 24/7, - зазначила Марія Страшко. - Максимальний обсяг переказів, без відкриття рахунку та додаткових підтверджень, становить до 150 тисяч гривень на добу у еквіваленті валюти, що надсилається”.
 
Також, згідно із новими правилами валютного регулювання, для інвестицій у закордонні активи, придбання нерухомості за кордоном чи поповнення закордонного банківського рахунку українцям більше не треба оформлювати індивідуальні е-ліцензії. Для таких операцій у межах 50 тисяч євро на рік діють е-ліміти операцій.
 
За першу добу дії нових валютних правил у ПриватБанку було оформлено 23 с, з яких 14 - на здійснення інвестицій за кордон та 9 - на розміщення коштів на закордонному банківському рахунку.
 
Прес-служба ПриватБанку у Кіровоградській області
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий