У місті завершився Різдвяний шаховий турнір

• 17 січ. 2019 14:10
  • 879
    • Новина У місті завершився Різдвяний шаховий турнір Ранкове місто. Кропивницький

У Кропивницькому визначилися переможці Різдвяного шахового турніру. Про це пише сайт Міської ради Кропивницького.

Упродовж дев’яти днів, із 5 по 13 січня, в шаховому клубі «Гамбіт» тривав різдвяний турнір серед юнаків, дорослих і ветеранів, у якому взяли участь 24 шанувальники шахів із Кропивницького.

У змаганні чоловіків перше місце завоював учень НВО № 16 Іван Ковальчук. Срібну медаль виборов приватний підприємець Василь Ляшенко. Третім став лікар фонду соціального забезпечення Станіслав Грищенко.

Серед юнаків переміг учень гімназії новітніх технологій навчання Костянтин Криворог. На другому місці завершив змагання студент ЦНТУ Артем Кадомець. Бронзову медаль виборов студент Центральноукраїнського ВПУ імені Миколи Федоровського Антон Негрей.

Серед ветеранів перемогу святкував Юрій Соколов. Срібло виборов Анатолій Голодаєв. Третє місце посів Віталій Вишниченко.

Переможці й призери змагань нагороджені дипломами управління молоді та спорту Міської ради міста Кропивницького та отримали призи від меценатів: Дмитра Петринського й Антона Петушинського.

Нагадаємо: Футбольный тренер с Кировоградщины победил в номинации «Лучший тренер УПЛ-2018»