Визначено переможців у конкурсі "Народний бренд"

16 янв 2019 11:21 1381 0 Общество
Визначено переможців у конкурсі "Народний бренд"

Вчора, опівночі, було завершено голосування у конкурсі «Народний бренд», в якому приймали участь 1 983 користувачі.

В 40 номінаціях було представлено 575 компаній  Кіровоградської області

125 527 голосів було віддано у кількамісячних перегонах, мета яких - обрання кращого у своїй сфері бізнесу.

Редакція сайту ТОП-20 щиро дякує всім, хто долучився до проекту.

І ось,  настав час оголосити головних  переможців, яких обрали кропивничани. Розміщуємо  список номінацій і назв компаній, які зайняли 1, 2, 3 місця у голосуванні конкурсу  "Народний бренд". Всі результати голосування: 

УВАГА!!! Розіграш планшета і інших призів відбудеться в день нагородження переможців, а саме 24 січня. Всі, хто проголосував в конкурсі "Народний бренд" обов'язково приймайте дзвінки в цей день після 19.00
 

Суші-бар: 1місце-Япі ;  2 місце -Суші Wok; 3 місце- SUSHI-KADO

Кафе, піцерія, паб: 1місце-DROVA ;  2 місце - Старый город ; 3 місце- Старе місто

Ресторан: 1місце-Парадіз ;  2 місце - Тихая Гавань ; 3 місце- Сорренто

Кав'ярня: 1місце-Франс.уа ;  2 місце - Kex Bar; 3 місце- Мокко

Кальянна: 1місце-Куба №1  ;  2 місце - Не добро пожаловать; 3 місце- Dream room

Стоматологічна клініка: 1місце-Обласна стоматологічна поліклініка ;  2 місце -Медіна ; 3 місце- Імпладент

Салон краси, СПА-центр: 1місце-МАК ;  2 місце - CHUDO ; 3 місце- Стрекоза

Автосалон: 1місце - Кіровоград-Авто ;  2 місце - Мотор-Олви ; 3 місце - ЕВА Моторз

Автосервіс, прокат авто: 1місце - Авто-шанс, сервіс ;  2 місце -  Автосервіс Bosch Service; 3 місце- АвтоПрокат

База, комплекс відпочинку: 1місце - Орлине гніздо  ;  2 місце - Розовый слон; 3 місце- Скіфія

Магазин одягу, взуття: 1місце-COLIN'S  ;  2 місце - Sport Discounter; 3 місце-  Milavitsa

Магазин дитячих товарів: 1 місце-Чудо острів ;  2 місце - Краіна мрій; 3 місце- Алігатор

Сімейний, ігровий комплекс: 1 місце- Crazy Land;  2 місце - Portal Park; 3 місце- ИгроБум

Школа іноземних мов: 1 місце- Жираф Клаб;  2 місце - J&T; 3 місце- WOW! English

Дитячий клуб розвитку та секція: 1місце- MIX of DANCE;  2 місце -Аеліта; 3 місце- Горішок

Туризм, відпочинок: 1 місце- Інтурист-Кіровоград;  2 місце - Anex tour; 3 місце- Поїхалми з нами

Навчання та курси: 1 місце- Mix models;  2 місце - ЦДЮТ; 3 місце- Римо

Весільний салон : 1 місце- Rozmarini ;  2 місце - Идеальная пара; 3 місце- Весілля

Фотограф: 1 місце - Лисенко Ольга;  2 місце - Филипенко Игорь; 3 місце- Карелин Виталий

Вікна, двері: 1 місце - Будівельний магазин Зодчий;  2 місце - ПСВ ГРУП; 3 місце- Єврокомплекс

Організація свят, весіль: 1 місце - Технологія Успіху;  2 місце - Студія флористики Єлєна; 3 місце- Зефір

Спортзал, фітнес-клуб: 1 місце - Драйв;  2 місце - ALEX; 3 місце- Атлетико

Автошкола: 1 місце - Автошкола ТСОУ;  2 місце - Светофор-К; 3 місце- Аграрник

Юридичні послуги: 1 місце - Феміда;  2 місце -Майнард Наталія; 3 місце- Звіздун Анатолій

Таксі: 1 місце - Альянс ;  2 місце - Таксі 30-30; 3 місце- Альфа

Інтернет-провайдер: 1 місце - Шторм ;  2 місце - Імперіал; Київстар; 3 місце -Воля

Клінінг, хімчистка: 1 місце- Європейська хімчистка; Хімчистка Чистюля;  2 місце - Пральня Чистюля; 3 місце- Імперія чистоти

Нічні клуби, караоке: 1місце - Fusion Club;  2 місце - Velvet; 3 місце- Джунглі

Аптеки: 1місце - Аптека низьких цін;  2 місце - Бажаємо здоров'я; 3 місце- Скарбниця здоров'я

Все для домашніх улюбленців: 1місце - Колумбус;  2 місце - ЛюксВЕТ; 3 місце- Лапи, Вуха, Хвіст

Флористика: 1місце - Екзотик-Флора;  2 місце - Студія флористики Єлєна; 3 місце- Аленький цветочек

Магазин побутової, цифрової техніки: 1місце - Comfy;  2 місце - АЛЛО; 3 місце- Цифротех

Фінансова установа: 1місце - ПриватБанк;  2 місце - Ощадбанк; 3 місце- Райффайзен Банк Аваль

Місцевий виробник (промислова група): 1місце - НВП « Радій»;  2 місце - Гідросила; 3 місце- Зорянка

Місцевий виробник  (продуктова група): 1місце - М'ясокомбинат «Ятрань»;  2 місце - Грузинська випічка; 3 місце- Черняховські ковбаси

Торгівельна мережа: 1місце - АТБ-Маркет;  2 місце - Файно Маркет; 3 місце- Ятрань

Будівельні та ремонтні роботи: 1місце - Студія  «Марокко»;  2 місце - Французские натяжные потолки; 3 місце- Стеля Люкс

Ательє, майстерня: 1місце - LUWE;  2 місце - МРІЯ Є; 3 місце- Дизайн-студія Ірини Бровченко

Технологічне обладнання: 1місце - КС СОЛАР;  2 місце - РЕАЛ-СЕРВИС; 3 місце- Світло-Так

Доставка їжі, кейтерінг: 1місце - Майстерня смаку;  2 місце - Авокадо ; 3 місце- ШампурОК

 
 

 

 

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий