ПриватБанк спрямує на фінансування малого бізнесу 8 мільярдів гривень у 2019 році

16 янв 2019 11:35 142 0 Новости компаний
ПриватБанк спрямує на фінансування малого бізнесу 8 мільярдів гривень у 2019 році
 
У 2019 році ПриватБанк планує спрямувати на програми фінансування українського підприємництва не менше 8 млрд грн. Про це повідомив керівник напрямку «Малий і середній бізнес» ПриватБанку Сергій Клюєв. За його словами, за підсумками 2018 року обсяг фінансування ПриватБанку малого та середнього бізнесу перевищив 6 млрд грн/, а найбільш популярною в країні успішного бізнесу»).
 
- На сьогодні через «КУБ» банком профінансовано 59 000 бізнес-проектів підприємців. За рахунок простої процедури оформлення кредиту та зниження банком ставок за такими кредитами малому бізнесу програма залишається найбільш затребуваною серед підприємців усіх регіонів, – зазначає Сергій Клюєв. – Новими напрямами фінансування в цьому році стали спеціалізовані програми лізингу, «заточені» під малий бізнес».
 
За даними банку, з початку запуску в 2018 році лізингу з онлайн-рішенням на lizing.pb.ua та надання кредитних ліній на модернізацію бізнесу спрямовано понад 1 млрд грн фінансування. При цьому оформлення лізингу автотранспорту стало максимально доступним завдяки безпрецедентним пропозиціям «Лізингу авто» від 0,01% річних для юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.
 
Ознайомитися з умовами усіх програмам фінансування ПриватБанку для малого та середнього бізнесу можна на сайті 
 
За даними дослідження банківського ринку, проведеного GFK Ukraine у 2018 році, рахунками та іншими послугами ПриватБанку користуються 57,4% українських юридичних осіб та 72,9% приватних підприємців.
 
Прес-служба ПриватБанку у Кіровоградській області
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий