Дружини полонених: Квартири – це добре, але чоловіки на першому місці

11 янв 2019 10:55 635 1 Общество
Дружини полонених: Квартири – це добре, але чоловіки на першому місці
 
Катерина Глондар та Юлія Корінькова продовжуватимуть боротися за волю своїх полонених проросійськими терористами чоловіків, незважаючи на подаровані Президентом України квартири. Про це в коментарі кореспонденту видання “Утренний город” розповіли дружини полонених.
 
- Це не означає, що якщо нам дали квартири, то ми закриємо роти. Ми далі будемо боротися. Будемо досягати мети, щоб чоловіки повернулися додому, - розповіла Катерина Глондар.
 
- Незважаючи на дане нам житло, наші чоловіки для нас були, є і будуть залишатися в пріоритеті. Ми не заспокоємось до тих пір, поки не повернемо своїх рідних, коли вони зайдуть господарями в свої домівки і запанує сімейна злагода та щастя, - розповіла Юлія Корінькова.
 
Нагадаємо, наприкінці минулого року Президент України Петро Порошенко за власні понад 2 мільйони гривень придбав у Кропивницькому дві квартири. Їх він подарував дружинам військовополонених Сергія Глондара та Олександра Корінькова, які вже майже чотири роки чекають своїх чоловіків з полону терористів.
 
Дмитро Семенюк
 
 
Комментарии
Author avatarТетяна Кандиба11 янв. 2019 г., 11:23:48

Аферисти і злочинці, всі вище згадані і незгадані, зважаючи і на те, що в ніякому полоні ніхто не перебував і не перебуває...І геть коротко.

Оставить комментарий