Безробітні Кіровоградщини підзаробляли на прибиранні снігу і озелененні територій

9 янв 2019 09:31 178 0 Экономика
Безробітні Кіровоградщини підзаробляли на прибиранні снігу і озелененні територій
 
Упродовж 2018 року майже десять тисяч безробітних Кіровоградщини взяли участь у роботах тимчасового характеру.
 
У ситуації, що склалася на регіональному ринку праці, міськрайонні центри зайнятості та філії обласного центру зайнятості здійснюють заходи активної підтримки безробітних громадян. Зокрема, організовуються громадські та інші роботи тимчасового характеру, що сприяють їхній матеріальній підтримці, підвищенню мотивації до праці тощо.
У минулому році в зазначених роботах узяли участь близько 9,6 тис. осіб з числа зареєстрованих в службі зайнятості безробітних громадян.
 
За словами соціальних партнерів, організація цих робіт є вигідною як громаді, так і роботодавцям. Роботодавці мають можливість залучати додаткову робочу силу для виконання другорядних робіт на підприємстві, а територіальні громади – оперативно вирішувати нагальні проблеми.
 
Безробітні мешканці прибирали та озеленювали території населених пунктів, зони відпочинку, прибирали звалища, упорядкувавали кладовища, військові поховання, пам’ятники, обеліскіи, меморіали Другої світової війни, інформували населення стосовно порядку надання субсидій, соціально-інформаційний супровід учасників антитерористичної операції, а також проводили ремонтні роботи на об’єктах культурної та історичної спадщини, підсобні роботи тощо.
 
У зимовий період безробітні виконували роботи з очищення від снігу та льодових утворень територій населених пунктів області, парків, зупинок громадського транспорту та прилеглих до них територій, територіях господарств тощо.
 
Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий