Кіровоградщина: Чому прокуратура не визнала законність тендеру на закупівлі м’яса для шкіл?

8 янв 2019 14:04 154 0 Общество
Кіровоградщина: Чому прокуратура не визнала законність тендеру на закупівлі м’яса для шкіл?
 
Прокуратура у судовому порядку довела незаконність тендеру на закупівлі м’яса для шкіл Добровеличківського району. Прес-служба прокуратури Кіровоградської області
 
Новоукраїнська місцева прокуратура виявила порушення при проведенні процедури державної закупівлі м’яса для потреб навчальних закладів Добровеличківського району вартістю 380 тис грн. З метою визнання недійсними результатів тендеру органи прокуратури звернулись до суду.
 
При аналізі місцевою прокуратурою пропозиції, наданої переможцем торгів, встановлено, що остання не відповідає кваліфікаційним критеріям, а підприємство не в змозі забезпечити належне виконання норм щодо транспортування й зберігання м’яса, яке буде споживатися дітьми та підтвердити якість продукції. 
 
Зокрема, переможцем торгів не надано копії ветеринарного свідоцтва та не вказано безпосереднього виробника м’яса. Крім того, підприємством не надано жодних підтверджень щодо наявності спеціалізованого справного транспорту, який обладнаний у відповідності з вимогами транспортування швидкопсувних вантажів, санітарним правилам та нормам. Також відсутні документальні підтвердження трудових відносин між учасником торгів та водієм-вантажником.
 
Зважаючи на вказане, місцева прокуратура подала позов до відділу освіти, молоді та спорту Добровеличківскьої РДА та підприємства-переможця із вимогами щодо визнання недійсними результати публічної закупівлі та договору на постачання продукції.
 
Господарським судом Кіровоградської області наразі позовні вимоги прокуратури задовільнив у повному обсязі – договір про закупівлю м’яса за державний кошт у сумі 380 тис грн визнано недійсним.
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий