Кропивницький: Чому не працює світлофор біля "Копілки"?

4 янв 2019 19:40 1284 0 Общество
Кропивницький: Чому не працює світлофор біля "Копілки"?
 
У Кропивницькому світлофори, що регулюють роботу дорожнього руху по вулиці Соборній біля супермаркету «Копілка», не працюють вже протягом тижня. Вказані світлофори розташовані на перехресті між будівлею проектного інституту і супермаркетом «Копілка» і повинні регулювати рух транспорту не лише по одній з центральних доріг міста, а і заїзду автівок на стоянку біля супермаркету.
 
Неробочий світлофор створює небезпеку для життя пішоходів та автолюбителів міста і особливо для школярів ЗОШ № 16, які невдовзі продовжать навчання після виходу з канікул.
Хочеться додати, що вищезазначені світлофори з моменту їхнього встановлення у 2007 р. дуже часто не працюють належним чином, а лише мигають жовтим світлом.
 
 
Як з’ясувала депутатка Фортечної районної у м. Кропивницькому ради Олена Скочко, вказаний світлофор обслуговується власником супермаркету "Копілка" і не стоїть на балансі міста. 
 
Як пояснив завідувач господарством Товариство з обмеженою відповідальністю "КОПІЛКА" Валентин Кравченко, учора представники Управління національної поліції вже цікавилось цим питанням, а власник магазину Дмитро Кабешев станом на сьогодні вже сплатив заборгованість підприємству, що обслуговує вищезазначені світлофори. 
 
Тож сподіваємось, що невдовзі пристрої оптичної сигналізації запрацюють.
 
Олена Скочко
 
 
Нагадаємо: У печеру до Діви Марії завітав безпритульний собака
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий