У Кропивницькому визначилися найкращі юні тенісисти

• 12 груд. 2018 11:07
  • 815
    • Новина У Кропивницькому визначилися найкращі юні тенісисти Ранкове місто. Кропивницький

Упродовж трьох днів, 7-9 грудня, у Кропивницькому на базі КДЮСШ № 3 проходив відкритий чемпіонат міста Кропивницького з тенісу настільного, присвячений Дню Збройних сил України. Про це пишесайт Міської ради Кропивницького.

У змаганнях взяли участь 62 учасники. Вихованці КДЮСШ №3 Маленко Яна та Акимов Єгор посіли 1-е місце, Моцаренко Ксенія та Зубалій Ілля вибороли 2-е місце, Мишуровська Марія та Зубалій Владислав зайняли 3 місце.

Переможців нагородили дипломами та медалями управління молоді та спорту міської ради Кропивницького.

Нагадаємо: У Кропивницькому змагалися юні пловці з ураженням опорно-рухового апарату