По ялинку всією сім’єю. Для багатьох кропивничан вибір ялинки — це цілий сімейний ритуал

8 дек 2018 09:06 393 0 Общество
По ялинку всією сім’єю. Для багатьох кропивничан вибір ялинки — це цілий сімейний ритуал
 
До Нового року лишилося менше місяця. Гарячі прихильники цього свята після першого снігу вже не можуть дочекатися моменту, коли доведеться їхати за зеленою красунею. Хтось не втримався та вже розклав декоративну конструкцію, а дехто почав прикрашати вікна гірляндами. Для багатьох кропивничан вибір ялинки — це цілий сімейний ритуал, який особливо люблять діти. Їхні батьки намагаються щороку зробити для них це свято незабутнім.
 
Різноманітні новорічні фішки жителям міста щороку пропонують працівники КП “Благоустрій”. Кропивницькі комунальники торік влаштували екологічну акцію та пропонували містянам придбати в них ялинки у вазонах, аби пізніше пересадити їх у грунт. У зв’язку з тим, що ялинка тривалий час перебувала в теплі, пересаджене дерево прижилось не у всіх. Тож працівники підприємства пропонують для містян нову “Новорічну історію”. Цьогоріч міський розсадник запрошує кропивничан приїжджати до них на підприємство всією сім’єю та обрати на території дорослу сосну, яка найбільше сподобається. Облюбоване дерево працівники розсадника спиляють та допоможуть запакувати.
Вартість такої ялинки не перевищуватиме ринкової. Від 100 до 150 гривень (залежно від розміру).
 
— КП “Благоустрій” цьогоріч готове під зріз реалізувати близько 200 кримських сосен, вирощених на території міського розсадника. Наступні дерева будуть готові до реалізації через 5 — 6 років. Ми реалізовуватимемо ялинки біля площі Богдана Хмельницького та біля скверу “Жертвам Чорнобиля”. Також продаж дерев проводитиметься по вулиці Садовій на території підприємства КП “Благоустрій”. Ціна планується середня по місту від  100-120 до 150 гривень (великі ялинки). Кропивничани мають можливість приїхати на територію розсадника сім’єю та вибрати дерево самостійно, — розповіла в коментарі кореспондентові “Первой городской” керівниця розсадника Валентина Фоменко.
 
Окрім ялинок, які пропонують комунальники, дешево можна придбати дерево в головного гравця на ялинковому ринку — обласного лісового господарства. Традиційно вони розпочинають реалізацію 19 грудня в День Святого Миколая.
 
— Вирощують новорічні дерева на спеціальних промислових плантаціях. В області зростає близько 900 тисяч штук сосни кримської та звичайної і ялини звичайної. З них 26 тисяч лісівники готові реалізувати нинішньої зими. Станом на 23 листопада споживачі вже придбали у лісівників п’ять тисяч пишних і ароматних новорічних красунь, — повідомили редакції «Первой городской» в ОУЛМГ в Кіровоградській області.
 
Придбати новорічні ялинки, вирощені в державних лісогосподарських підприємствах, можна за адресами лісгоспів та їхніх структурних підрозділів. У КП «Благоустрій» ялинку можна прибдати за адресою: вул.Садова, 88 б. За довідками звертатися за телефоном  (099)164-02-03.
 
Дмитро Семенюк        
 
 
 
Нагадаємо: Міський розсадник готовий продати кропивничанам свої останні сосни (ВІДЕО)
       
                    У день святого Миколая “Шпилясті кобзарі” вітатимуть кропивничан зі святами (ВІДЕО)
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий