Кропивницький: У день святого Миколая “Шпилясті кобзарі” вітатимуть кропивничан зі святами (ВІДЕО)

6 дек 2018 15:13 651 0 Культура
Кропивницький: У день святого Миколая “Шпилясті кобзарі” вітатимуть кропивничан зі святами (ВІДЕО)
 
Головна ялинка у Кропивницькому запалить свої вогні 19 грудня.
 
У Кропивницькому підготовка до новорічних свят триває повним ходом. Це відзначила начальник відділу культури і туризму міської ради Анна Назарець. Про це повідомляє Міська рада Кропивницького.
 
За інформацією Анни Назарець, головну ялинку обласного центру планується встановити на площі Героїв Майдану до 14 грудня, а її відкриття відбудеться 19 грудня, у день Святого Миколая.
 
- Святкування розпочнеться на площі перед міською радою, тут проходитиме вже традиційна акція “Прикрась ялинку з Миколаєм”: учні всіх кропивницьких шкіл прикрашатимуть ялинки, що ростуть біля міської ради, власноруч виготовленими яскравими іграшками та гірляндами, - поінформувала Анна Назарець. - А на площі Героїв Майдану буде працювати резиденція Святого Миколая. Усі дітки, які підготують та розкажуть йому віршик, отримають солодкі подарунки.
 
 
Святкові заходи біля міської ради розпочнуться близько 16.30. Тут малечу з початком зимових свят вітатиме керівництво міста, дітям пільгових категорій вручатимуть подарунки та презентують нові автомобілі соціального таксі у Кропивницькому.
 
А на Площі Героїв Майдану святкування розпочнеться о 17.00. Гостем свята цього вечора буде популярний гурт київських бандуристів “Шпилясті кобзарі”.
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий