Безробітні можуть навчитися у Кропивницькому кравецькій справі

6 дек 2018 14:02 233 0 Экономика
Безробітні можуть навчитися у Кропивницькому кравецькій справі
 
Одними з найзатребуваніших спеціалістів на сучасному ринку праці є фахівці кравецької справи. Кравці можуть працювати на підприємствах швейної галузі, в ательє, салонах, у приватних підприємствах, а також як викладачі у професійних навчальних закладах як майстри виробничого навчання з професії. 
 
Якщо Ви бажаєте опанувати зазначену професію  – 18 грудня поточного року на базі Державного закладу професійної освіти «Кропивницький професійний ліцей побутового обслуговування» розпочинається професійне навчання. Термін навчання 9 місяців.
 
Нині, незважаючи на різноманіття моделей та виробників одягу, професія кравця актуальна як ніколи. Адже оригінальні, ексклюзивні речі, пошиті на замовлення, цінують завжди і більш затребувані, аніж масовий пошив.
Тож, якщо Вас зацікавила можливість опанувати нову для Вас професію, звертайтеся до центрів зайнятості або філій обласного центру зайнятості.
 
Умовами до направлення на навчання є:
повна загальна середня або професійно-технічна освіта;
повноліття (не менше 18 років);
медична довідка з допуском до професії.
 
Загалом, згідно статистичних даних, ймовірність працевлаштування після навчання за професією «кравець» складає близько 100%. Крім того, набуття даної професії дає можливість відкрити свою справу. 
 
Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий