Кіровоградщина: Які дороги були відремонтовані і які ще планують полагодити?

6 дек 2018 13:01 339 0 Экономика
Кіровоградщина: Які дороги були відремонтовані і які ще планують полагодити?
 
Наступного року на Кіровоградщині продовжать ремонтувати Н-14, М-22 та М-12
 
Будівельний рік-2018 дорожники Кіровоградщини відпрацювали якісно та оперативно. Завершили поточний середній ремонт дороги М-04 від села Куколівка до кордону з Дніпропетровщиною, розпочали ремонт М-22 на відрізку майже 9 км від Олександрії у бік Полтави, завершили будівництво обходу Знам’янки та охопили поточним ремонтом 20 км дороги Н-14 від Степового до Компаніївки.
 
Аби наступного будівельного сезону вчасно приступити до роботи та продовжити розпочаті маршрути, очільник Служби автодоріг вже сьогодні захищає плани ремонтів в Укравтодорі. 
 
Так окрема фінансова програма у розмірі 500 мільйонів гривень передбачена на маршрут Кропивницький - Миколаїв. Передбачені і кошти на сполучення Полтава-Олександрія  та на реконструкцію дороги М-12 Стрий - Тернопіль - Кропивницький - Знам’янка.
 
Це не всі об’єкти, які потребують ремонту, тому Служба автомобільних доріг і надалі вестиме роботу для забезпечення фінансовою підтримкою інших маршрутів для сполучення Кропивницького з іншими населеними пунктами.
 
Прес-служба Служби автомобільних доріг Кіровоградської області
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий