Юні гирьовики з Кропивницького привезли з Всеукраїнського турніру нагороди

• 5 груд. 2018 10:33
  • 884
    • Новина Юні гирьовики з Кропивницького привезли з Всеукраїнського турніру нагороди Ранкове місто. Кропивницький

Вихованці кропивницької КДЮСШ №3 успішно виступили на Всеукраїнському турнірі з гирьового спорту у Львові. Про це повідомляє сайт Міської ради м. Кропивницького.

Упродовж чотирьох днів, із 30 листопада по 3 грудня у Львові тривав Всеукраїнський турнір з гирьового спорту, присвячений пам'яті професора Юрія Резнікова.

У турнірі взяли участь 137 спортсменів із 14 команд. Вихованці комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 3» Анжеліка Намєснік виборола золото серед жінок (вагова категорія до 58 кг), Геннадій Тимофєєв став срібним призером серед чоловіків (вагова категорія до 85 кг), а Владислав Вишінський здобув «бронзову» нагороду (вагова категорія до 78 кг).

Переможці та призери змагань нагороджені дипломами, медалями та пам'ятними футболками.

Нагадаємо: Юна кропивничанка виборола "золото" на Чемпіонаті Світу з пауєрліфтінгу