Кропивницькі рятувальники вибороли третє місце у турнірі з футзалу

• 26 лист. 2018 11:35
  • 887
    • Новина Кропивницькі рятувальники вибороли третє місце у турнірі з футзалу Ранкове місто. Кропивницький

Кропивницькі рятувальники вибороли третє місце у турнірі з футзалу серед силових структур.

23 листопада у Кропивницькому відбулись змагання з футзалу серед представників силових структур області. Про це повідомляє прес-служба У ДСНС в області.

Змагання відбувались за програмою «Динаміада-2018». Усього у турнірі взяли участь 8 найсильніших команд області.

У результаті запеклої та видовищної боротьби за програмою «Динаміада-2018» наша команда посіла третє місце, поступившись поліцейським та військовослужбовцям з м. Олександрія. Тренер команди Олег Твердоступ відзначив, що команда змагалась достойно, враховуючи, що довелось протистояти таким сильним суперникам, та кожен спортсмен вніс вагомий вклад у перемогу команди.

Колектив У ДСНС в області щиро вітає наших спортсменів, які протягом усього спортивного року надзвичайно гідно захищали честь Служби порятунку Кіровоградщини у всіх змаганнях «Динаміади». Пишаємось нашими хлопцями!

А попереду – визначення долі Кубка Чемпіонів «Динаміади-2018». Тож, бажаємо нам усім перемоги!

Нагадаємо: Історична перемога олександрійців над славетним українським клубом